Jump to content

Recommended Posts

Hádám, že každému z vás do počítače někdy něco škodlivého vniklo. Malwarebytes je jedno z mnoha možných řešení, odstraní téměř vše občas odhaluje po čase (ale jen potencionálně nebezpečné soubory).

Jeho ochrana v reálném čase patří mezi špičkovou ochranu proti škodlivým webům, ransomwaru, exploitům a v neposlední řadě taky malwaru. Zbytek zničí jen přes scan, který odhalí i nevyžádané programy a umí dokonce spravit systém. Jediný co mu musím upřít jsou větší požadavky na RAMku, ale co by jste od kvalitního Anti-Malwaru čekali. Jak asi tušíte Malwarebytes Premium je placený, ale prvních 14 dní užívání jej můžete naplno otestovat jelikož dostáváte zdarma Premium Trial (ano tento systém se dá obejít, abyste měli Malwarebytes Premium zdarma, jak ale říkat nebudu).

Když to shrnu, Malwarebytes je hotový zabiják škodlivého kodu, jeho odměna se pohybuje i v docela přijatelné ceně (jako 365 šálků kávy, jak mimochodem na stránkách zmiňují). Podle mě i freeware verze je velice užitečný nástoj a silně ho doporučuju.

Odkaz ke stažení zdarma

Editoval(a) Romantus97
  • Like 1
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 3 minutami, Romantus97 napsal(a):

Hádám, že každému z vás do počítače někdy něco škodlivého vniklo. Malwarebytes je jedno z mnoha možných řešení, odstraní téměř vše občas odhaluje po čase (ale jen potencionálně nebezpečné soubory).

Jeho ochrana v reálném čase patří mezi špičkovou ochranu proti škodlivým webům, ransomwaru, exploitům a v neposlední řadě taky malwaru. Zbytek zničí jen přes scan, který odhalí i nevyžádané programy a umí dokonce spravit systém. Jediný co mu musím upřít jsou větší požadavky na RAMku, ale co by jste od kvalitního Anti-Malwaru čekali. Jak asi tušíte Malwarebytes Premium je placený, ale prvních 14 dní užívání jej můžete naplno otestovat jelikož dostáváte zdarma Premium Trial (ano tento systém se dá obejít, abyste měli Malwarebytes Premium zdarma, jak ale říkat nebudu).

Když to shrnu, Malwarebytes je hotový zabiják škodlivého kodu, jeho odměna se pohybuje i v docela přijatelné ceně (jako 365 šálků kávy, jak mimochodem na stránkách zmiňují). Podle mě i freeware verze je velice užitečný nástoj a silně ho doporučuju.

Díky, jako socka beru free verzi

Odkaz na příspěvek
  • 3 years later...

Nechci zde posuzovat účinnost programu MALWAREBYTE  z hlediska zachytávání škodlivých virů, ale posoudit komunikaci společnosti se zákazníkem z hlediska českých občanů při řešení problémů a reakce společnosti. Jejich program Malwarebytes Premium jsem používal a měl na svém PC do doby, než se mi v únoru 2021 rozbil. Dal jsem ho do opravy a dostal ho zpět spravený ale s vymazanými programy. Ten od Malwarebytes ale nešel na opraveném PC opět zprovoznit, tak jsem ještě v únoru 2021 koupil na rok nový. V březnu 2021 mi přišlo od Malwarebytes oznámení abych uhradil za antivirový program, odepsal jsem též v angličtině že již jsem program zakoupil a 2x za stejný program platit nebudu. Nějakou dobu se nic nedělo tak jsem nabyl přesvědčení, že to pochopili. Bohužel koncem dubna 2021 mi nedobrovolně strhli z mého účtu za stejný antivirový program, který jsem zaplatil již na konci února 2021 a ignorovali zaslaný e-mail, kde jsem jim toto vysvětloval. Ten samý den, co mi strhli neoprávněně peníze jsem toto reklamoval u své banky a žádal navracení peněz. Tyto mi nebyly dosud vráceny s vysvětlením banky, že společnost Malwarebytes nekomunikuje. Upozorňuji proto na nebezpečí, že pokud platíte u této společnosti kartou, je na jejich libovůli, kdy a co vám vezmou z účtu. Nechte si proto radši hned nechat vyměnit kartu. M.K.

• Like 1
Odkaz na příspěvek

Po rozesílání na různé e-mailové adresy jsem konečně obdržel 28.5. oznámení o refunaci a že mi bude zpětně zaslána částka stržená společností Malwarebytes za antivirový program, který jsem už sám jednou dříve zaplatil. Bylo by dobré, kdyby na stránkách Malwarebytes pro podobné situace byl uveden alespoň e-mail, kam takové žádosti příště zasílat.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...