Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli tato sestava je dobrá na hry ( CSGO , RUST, GTA V) 

LYNX Grunex ProGamer 2018

Nebo kdyby kdyby jste mi doporučili jinou sestavu ?nebo jestli by mi někdo pomohl vybrat komponenty? Do 27 000kc 

děkuji za odpověď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Užitečné odkazy, doporučuji pročíst: 1 2

Je to ta sestava s procesorem slabším než I3 8100, že? Tak to se určitě nevyplatí.

Co třeba toto? Ušetřit se dá na desce, case a víc bych byl schopný, ale to se mi trochu příčí.

Případný OS z Aukra nebo eBaye.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Barendol napsal(a):

Je to ta sestava s procesorem slabším než I3 8100, že? Tak to se určitě nevyplatí.

Co třeba toto? Ušetřit se dá na desce, case a víc bych byl schopný, ale to se mi trochu příčí.

Ha, teď nemám máslo na hlavě já, cituji ctrl+c ctrl+v 'Tento seznam není označen jako veřejný'

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Barendol napsal(a):

Nemám, krom odkazů na OS, co dodat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sestavu bych viděl tak + bych doporučil ještě ventilátory. Jsou tišší i kvalitnější než ty v bedně.

@Barendol Ryzen má sice výborné provozní vlastnosti, ale na desce bych opravdu nešetřil. Pokud chceš taktovat, což bych u Ryzenu opravdu doporučoval, potřebuješ slušnou VRM, nejlépe celou chlazenou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Night3lf napsal(a):

Sestavu bych viděl tak + bych doporučil ještě ventilátory. Jsou tišší i kvalitnější než ty v bedně.

@Barendol Ryzen má sice výborné provozní vlastnosti, ale na desce bych opravdu nešetřil. Pokud chceš taktovat, což bych u Ryzenu opravdu doporučoval, potřebuješ slušnou VRM, nejlépe celou chlazenou.

Prime-ka je dokonce levnější :D  a s FD bednama jsem měl takové zkušenosti, že původní Fractalové jsou naprosto dostačující, mimochodem nechápu ten AC Freezer, Fera má vyšší Max TDP a je stejně drahá

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Night3lf napsal(a):

Znám naší pověst, že když nám někdo dá strop ceny, tak stejně přetáhneme, ale ty jsi výjímka, pod cenu se nikdy nedostaneš. :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Mr.Skuda napsal(a):

Prime-ka je dokonce levnější :D  a s FD bednama jsem měl takové zkušenosti, že původní Fractalové jsou naprosto dostačující, mimochodem nechápu ten AC Freezer, Fera má vyšší Max TDP a je stejně drahá

Má jiný ventilátor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Barendol napsal(a):

Znám naší pověst, že když nám někdo dá strop ceny, tak stejně přetáhneme, ale ty jsi výjímka, pod cenu se nikdy nedostaneš. :D

No jo no :D Ušetřit je vždycky kde, ale nechci dělat velké ústupky, např. navrhnout sestavu bez chladiče CPU, u AMD by stock sice stačil, ale je hlučnější a taktování s ním také není nic moc.

@Mr.Skuda Fera není špatná, ale ventilátory Silentium PC jsou jednoduše řečeno klasická polská kvalita.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, Barendol napsal(a):

Ty ji dodržuješ, napsáno 27k, tvůj seznam je 27k, to že za sedmičkou je 902.... Who Cares?

Mimochodem, jsem na tom asi jako Night3lf

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 13 minutami, Night3lf napsal(a):

No jo no :D Ušetřit je vždycky kde, ale nechci dělat velké ústupky, např. navrhnout sestavu bez chladiče CPU, u AMD by stock sice stačil, ale je hlučnější a taktování s ním také není nic moc.

@Mr.Skuda Fera není špatná, ale ventilátory Silentium PC jsou jednoduše řečeno klasická polská kvalita.

Polská kvalita exportní nebo místní? To je sakra rozdíl :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 3 minutami, jirkasta napsal(a):

Polská kvalita exportní nebo místní? To je sakra rozdíl :D 

To je, pane

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Ty ji dodržuješ, napsáno 27k, tvůj seznam je 27k, to že za sedmičkou je 902.... Who Cares?

Mimochodem, jsem na tom asi jako Night3lf

Těch 902 se srazí přibližně o 600 za desku a 150 za case, to je cca 150 + OS. :D

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď