Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, mám takový menší problém. Při hraní mi padají fps, na začátku mám  144fps a po nějaké době mi spadnout na 25fps i míň a sekne se obraz. Trvá to tak cca 2-4 sekundy a potom se vrátí zpátky. Tohle se děje celou dobu co hraji.

CPU Ryzen5 3600, GPU AMD RX5700 8G (Na zkoušku daná NVIDIA GeForce GTX 1660). Deska GIGABYTE B550 GAMING X V2, Zdroj Seasonic Focus 650 Gold, RAM Kingston HyperX 2x8G 3200MHz

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, zvláštní problém. Reálně mě napadá více věcí, co by tohle mohlo dělat. Vzhledem k tomu, že píšeš, že jsi zkusil víc karet, tak to nic neudělalo? 

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

Ahoj, zvláštní problém. Reálně mě napadá více věcí, co by tohle mohlo dělat. Vzhledem k tomu, že píšeš, že jsi zkusil víc karet, tak to nic neudělalo? 

Co se týká toho náhlého dropu fps, tak to je furt stejné i při druhé kartě. Například ve Fortnite jsem míval stabilních 144fps. Poté mi ve hře začali fps dropovat. I když jsem vše stáhl na minimum, tak to nebyla žádná velká změna. Pouze když jsem se díval na oblohu nebo byl někde v baráku a nehýbal jsem se, tak jsem měl zpátky 144fps. Jakmile jsem se pohnul, tak fps zase droply. Zkoušel jsem měnit ramky i hdd a žádná změna.  Jediné co jsem nezkoušel vyměnit je procesor. Tak možná hledat chybu tam.

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Martin V napsal(a):

Co se týká toho náhlého dropu fps, tak to je furt stejné i při druhé kartě. Například ve Fortnite jsem míval stabilních 144fps. Poté mi ve hře začali fps dropovat. I když jsem vše stáhl na minimum, tak to nebyla žádná velká změna. Pouze když jsem se díval na oblohu nebo byl někde v baráku a nehýbal jsem se, tak jsem měl zpátky 144fps. Jakmile jsem se pohnul, tak fps zase droply. Zkoušel jsem měnit ramky i hdd a žádná změna.  Jediné co jsem nezkoušel vyměnit je procesor. Tak možná hledat chybu tam.

A zkoušel jsi resetovat nastavení BIOSu?  

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, milanfon napsal(a):

A zkoušel jsi resetovat nastavení BIOSu?  

Před měsícem jsem kupoval novou desku a bios+drivery jsem instaloval nové. Před touhle deskou jsem měl MSI Tomahawk max b450 a dělalo to stejné problémy. Ale restartovat bios jsem ještě nezkoušel, až budu doma tak vyzkouším 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...