Jump to content

Recommended Posts

Ahoj, 

už dlouho sleduji propady fps na hodně hrách, napriklad v oblastech jako jsou města (novigard) ale i v lolku, zkusil jsem naspamovat co nejvice blbosti na obrazovku, přes to, že hra byla na 20 fps, grafika byla využita na 4%, nevíte čím to je ? Drivery jsem včera reinstalloval

obrázek_2022-06-21_182543311.png

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Dasty napsal(a):

Ahoj, 

už dlouho sleduji propady fps na hodně hrách, napriklad v oblastech jako jsou města (novigard) ale i v lolku, zkusil jsem naspamovat co nejvice blbosti na obrazovku, přes to, že hra byla na 20 fps, grafika byla využita na 4%, nevíte čím to je ? Drivery jsem včera reinstalloval

obrázek_2022-06-21_182543311.png

No určitě tam hraje i faktor, že hry typu LoL, Dota, CS:GO nejsou obecně náročné na grafickou kartu, ale na hlavně CPU, díky tomu si můžeš tyhle hry zahrát i třeba na noťasu, který nemá dedikovanou GPU.
Jinak by rozhodně nebylo od věci napsat, jaké komponenty máš, ať se lépe orientujeme :D 

Editoval(a) domas135
Odkaz na příspěvek
Před 35 minutami, domas135 napsal(a):

No určitě tam hraje i faktor, že hry typu LoL, Dota, CS:GO nejsou obecně náročné na grafickou kartu, ale na hlavně CPU, díky tomu si můžeš tyhle hry zahrát i třeba na noťasu, který nemá dedikovanou GPU.
Jinak by rozhodně nebylo od věci napsat, jaké komponenty máš, ať se lépe orientujeme :D 

CPU: AMD 2400g 

Gpu: amd rx 5500xt 8gb

ps: 550w be quiet! 11 tušim 

mother board: asus b450+ tomahawk 

ramky: 16 gb 3000mhz

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, Dasty napsal(a):

CPU: AMD 2400g 

Gpu: amd rx 5500xt 8gb

ps: 550w be quiet! 11 tušim 

mother board: asus b450+ tomahawk 

ramky: 16 gb 3000mhz

Jsi si jistej, že hraješ přes dedikovanou a ne integrovanou?

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...