Jump to content

Recommended Posts

Zdravím, nedávno mi spadl telefon do vody vysušil jsem ho vše, ale nejde displej ani dotyk ale má životní funkce vybruje zahraje melodii, ale potřebuji se do telefonu nějak dostat USB ladění mám bouhžel vyplé, v podstatě potřebuji se dostat do telefonu.Předem děkuji

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

propoj normálně mobilní telefon přes USB-C nebo Micro USB s PC USB...Win10/11 by ti měl nabídnout co chceš se zařízením jež detekuje dělat...jestli jenom nabíjet nebo i pro vstup a načte ho defacto jako další uložiště...

Nevím, co máš za značku a model a jestli k tomu existuje nějaký tovární SW...já např. u Samsung Galaxy Note 10+ mám možnost buď starší Dex stanici ( ještě z Note 8 )  anebo teď jenom přes kabel USB-C se stejným prostředím DEX, kde se na PC zobrazí vlastně prostředí mobilního telefonu na LCD něco jako na tabletu..., ale to je jen příklad... 

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Dolfa CZ napsal(a):

Zdravím, nedávno mi spadl telefon do vody vysušil jsem ho vše, ale nejde displej ani dotyk ale má životní funkce vybruje zahraje melodii, ale potřebuji se do telefonu nějak dostat USB ladění mám bouhžel vyplé, v podstatě potřebuji se dostat do telefonu.Předem děkuji

Vzhledem k tomu, že na telefonu nefunguje displej, ani dotyk, stává se tak trochu nepoužitelným. Co s ním plánuješ dělat? Pokud se snažíš zachránit nějaké soubory, fotky, a podobné, neměl by to být problém.

Odkaz na příspěvek
On 16. 6. 2022 at 23:20, Harry napsal(a):

Vzhledem k tomu, že na telefonu nefunguje displej, ani dotyk, stává se tak trochu nepoužitelným. Co s ním plánuješ dělat? Pokud se snažíš zachránit nějaké soubory, fotky, a podobné, neměl by to být problém.

No, s telefonem už nic ale potřebuji se dostat k nějakým datům spíše aplikacím

Odkaz na příspěvek
Před 7 minutami, Dolfa CZ napsal(a):

Jak jsem psal pokud není přímo nějaký podpůrný software od výrobce tak se dostaneš pouze k datům jakožto k uložišti....

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, Dolfa CZ napsal(a):

Data přímo z aplikace spíše nedostaneš, možná tak to, co bylo na úložišti, ve smyslu fotek, souborů, atp. K tomu bych připojil telefon k PC a přes ABD (Android debug bridge) bych zkusil vytáhnout, co se dá.

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...