Jump to content

Recommended Posts

Před 10 minutami, Martin V napsal(a):

Ahoj, chtěl bych dopočítat nějaký notebook do 15tis, nejlépe nějaký, který se po roce nebude sekat :D

Můžeš více specifikovat požadavky krom toho, co jsi napsal...

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 1 hodinou, Argo37 napsal(a):

Můžeš více specifikovat požadavky krom toho, co jsi napsal...

Display aspoň 15,6 palců. Prostě nějaký notebook na práci a projíždění internetu, sledování filmů atd. Je mi jasné že za 15tis žádný pořádný notebook nebude ale to ani nechci. Díval jsem se na tento Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 Sand

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Martin V napsal(a):

Display aspoň 15,6 palců. Prostě nějaký notebook na práci a projíždění internetu, sledování filmů atd. Je mi jasné že za 15tis žádný pořádný notebook nebude ale to ani nechci. Díval jsem se na tento Lenovo IdeaPad 3 15ALC6 Sand

Tvoje zmíněné Lenovo za své peníze nevypadá vůbec zle. Jelikož je ale tvůj budget 15K, tak mě zaujal tenhle https://www.czc.cz/dell-inspiron-15-5505-stribrna_2/322851/produkt , který se slevovým kódem je právě za 15K, a pokud ti teda nevadí, že je stříbrný.

Jedinou výtku bych k němu měl ohledně disku, a to sice, že 256GB není úplně hodně (když odečteme cca 40GB jen za operační systém). Oproti tomu Lenovu je zde ale možnost upgradovat některé komponenty (Disk a RAM paměť) v budoucnu, když ti nebudou stačit.

Samozřejmě neber tento tip jako 100%, jelikož je to stejně jen teorie a porovnávání číslíček v tabulkách + ne všichni máme možnost každý notebook, co se vyrobí, otestovat (ačkoliv mám sám dobré zkušenosti s firmou Dell). Kvůli tomu sem může dát svůj tip i někdo další, aspoň budeš mít z čeho vybírat :D

Editoval(a) domas135
  • Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď