Jump to content

Recommended Posts

Plánuji si postavit Vlastní Case pro PC.

vyrobit case bych chtěl buď z Lamino desky, nebo z nějakého jiného dřeva.

Do Case, vložím Micro ATX desku konkrétně tuto: Gigabyte  2oz copper PCB GA-H55M-UD2H, nebo popřípadně abych později tam mohl mít i na formáty ATX, prímárně ale chci aby case byla co nejměnší, a aby mohla ležet na stole. (jako desktopový PC, nebo popřípadně ležet i jinde)

zatím tam nebudu vkládat ani grafickou kartu ale plánuji až mi nebude stačit v hlavním PC tak z hlavního PC vyndám Grafickou kartu (Gygabyte gefoce GTX 750 Ti) a vložím ji tam ale bůh ví kdy to bude možná za rok možná za 5 kdoví.

Chladič na procesor je ten nižší, dodávaný z procesorem. (Intel core I3 2 jádra a 4 vlákna)

určitě bych chtěl mít co nejlepší airflow.

Mechanikau dám pouze externí, kterou budu připojovat dle potřeby.

distační sloupky, zapínací tlačítko atp. koupím z obchodu  gme.cz

a plánuji tam mít jedno SSD (sata SSD)

Zdroj mám 350W, od FSP Group Inc.

Rozměry bych chtěl mít co nejměnší.

Co by jste mi ke stavbě doporučili je to takhle podle mích požadavků splnitělný nebo je lepší si trošku připlatit a koupit si nějakou už case která splnuje ti požadavky.

taky jsem přemýšlel o skříny do které bych dal dvě základní desky (že bych tam dal i PC hlavní), pokud jsem se divál dobře tak jsou moc drahé.

kdybych si vyrobil vlastní Case pro Dvě základní desky bylo by to nejlepší řešení, ale zas dřevo není až tak dobrý pro airflow. stačilo by ale kdybych tam  měl větráky ?

co vůbec chci ? chci abych měl PC (hlavní i vedlější) pěkne uspořádaný abych měl jednu Case, která jde vidět a druhá která je minimalistická nebo nejlépe jednu case, do které se vejdou dvě základní desky.

Jak to vídíte vy ? je to lepší koupit nebo vyrobit ?

budu moct rád když mě pomůžete a řeknete jaký máte i nato názor a nějaké typy (popřípadně typy ke stavění vlastní case)

děkuji předem všem za drahocení čas co mě věnujete

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...