Jump to content

Nefunguje obraz přes displayport

Recommended Posts

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám problém s monitorem, když připojím monitor přes displayport kabel, tak mi nejde obraz a stále píše NO SIGNAL. Ze začátku to fungovalo bez problémů ale potom co jsem odpojil kabely a znovu je připojil, tak mi nejde obraz přes displayport. Zkoušel jsem přes redukci všechny dp porty a fungují. Momentálně mám monitor připojený přes hmdi a funguje bez problémů. Koupil jsem i nový dp kabel a žádná změna. 

Grafika AMD Radeon RX5700

Monitor https://www.alza.cz/27-acer-kg271abmidpx-gaming-d4928536.htm

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 20 minutami, Martin V napsal(a):

Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám problém s monitorem, když připojím monitor přes displayport kabel, tak mi nejde obraz a stále píše NO SIGNAL. Ze začátku to fungovalo bez problémů ale potom co jsem odpojil kabely a znovu je připojil, tak mi nejde obraz přes displayport. Zkoušel jsem přes redukci všechny dp porty a fungují. Momentálně mám monitor připojený přes hmdi a funguje bez problémů. Koupil jsem i nový dp kabel a žádná změna. 

Grafika AMD Radeon RX5700

Monitor https://www.alza.cz/27-acer-kg271abmidpx-gaming-d4928536.htm

Můžeš zkontrolovat jestli máš DP úplně na doraz=máš na kabelu ty zajišťovací zoubky? Klidně hoď nějaký foto zapojení u LCD a grafiky a co to píše....

Zkus se podívat jestli je DP v monitoru v pořádku..není poškozen...

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Argo37 napsal(a):

Můžeš zkontrolovat jestli máš DP úplně na doraz=máš na kabelu ty zajišťovací zoubky? Klidně hoď nějaký foto zapojení u LCD a grafiky a co to píše....

Zkus se podívat jestli je DP v monitoru v pořádku..není poškozen...

Kabel jsem překontroloval jak u monitoru tak i u grafické karty a je zapojený dobře. Díval jsem se na vstup pro dp na monitoru a nevypadal že by byl poškozený. Vyfotil jsem co mi to ukazuje na monitoru i gf ovládači. Na jedné fotce mám připojené oba dva monitory ale ukazuje to pouze sekundární, ten hlavní který se připojený přes dp to neukazuje. Na druhé fotce jsem připojil hlavní monitor zpátky přes hdmi kabel a  funguje normálně

IMG_20220414_141916.jpg

IMG_20220414_141959.jpg

IMG_20220414_142055.jpg

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.