Jump to content

Recommended Posts

Prosím vás mám grafickou kartu amd radeon 5500 XT 8gb od ASrocku. A zmizeli mi z pc drivery chtěl jsem je znovu stáhout ale když už je stáhnu z internetu a zahájím instalaci tak zhasne monitor a později i myš a klávesnice a pc pořád běží a nic neďelá po vypnutí a zapnutí běží normálně ale drivery tu pořád nejsou. Prosím o pomoc bojím se ,že začnou klesat fps pokud tu nebudou drivery.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 5 hodinami, Jirkas hraje napsal(a):

Prosím vás mám grafickou kartu amd radeon 5500 XT 8gb od ASrocku. A zmizeli mi z pc drivery chtěl jsem je znovu stáhout ale když už je stáhnu z internetu a zahájím instalaci tak zhasne monitor a později i myš a klávesnice a pc pořád běží a nic neďelá po vypnutí a zapnutí běží normálně ale drivery tu pořád nejsou. Prosím o pomoc bojím se ,že začnou klesat fps pokud tu nebudou drivery.

buď se vrať k předchozí verzi ovladačů anebo udělej čistý instal Win OS....

• Nesouhlasím 1
Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Zajímavé, asi nějaká nekompatibilita s jinými drivery. Ono je lepší u AMD je občas celé vymazat (mají na to utilitu) a pak nainstalovat znova. 

Jj svatá pravda...oproti tomu NVidia a jejich GeForece Experience je daleko lépe odladěné..za celou dobu jsem neměl s grafikama a ovladačema od zeleného týmu jakýkoli problém...bohužel u AMD tomu tak nebylo...

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, Argo37 napsal(a):

Jj svatá pravda...oproti tomu NVidia a jejich GeForece Experience je daleko lépe odladěné..za celou dobu jsem neměl s grafikama a ovladačema od zeleného týmu jakýkoli problém...bohužel u AMD tomu tak nebylo...

Já třeba ani dříve s AMD. Až od 5000 řady jsem to začal znát 😏

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, milanfon napsal(a):

Já třeba ani dříve s AMD. Až od 5000 řady jsem to začal znát 😏

Uff, já jsem fakt retro, veterán, dědek, vykopávka.....ty vogo já první vlastní grafickou kartu vlastnil tuhle...Sapphire Atlantis ATI Radeon X1900 XTX 512MB, PCI-E | CZC.cz

Defacto PC bylo nevlastního táty ( dělal u PČR správce sítě a u nás doma byl vždy top počítač po tech.stránce široko daleko + jako první pak např. přes optiku inet PilsFree ) a já si přes brigádu našetřil na tenhle kousek...

druhá pak byla tahle fajnovka...Sapphire HD 5770 Vapor-X (11163-05-20R) 1GB, PCI-E | CZC.cz ....ta už byla v mém prvním vlastním PC...tenkrát s CPU AMD Athlon 64 X2

AMD Athlon 64 X2 5000+ (socket AM2) BOX | CZC.cz  se základní deskou od Gigabyte....pak ještě tahle grafika Sapphire HD 7950 Vapor-X OC with Boost 3GB GDDR5 | CZC.cz + procesor asi moje největší nostalgie AMD Phenom II 965 BE AMD Phenom II X4 965 Black Edition HDZ965FBGMBOX | CZC.cz a prvně RAM 2x4GB a moje první MSI základní deska...MSI 970A-G46 - AMD 970 | CZC.cz

...pak už to bylo přesedlání na kombinaci Intel i7 3770K + MSI GTX1070Armor...atd.atd.atd.

..ale je fakt, že ATi/AMD grafiky u mě mají své místo....:D

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, Argo37 napsal(a):

Uff, já jsem fakt retro, veterán, dědek, vykopávka.....ty vogo já první vlastní grafickou kartu vlastnil tuhle...Sapphire Atlantis ATI Radeon X1900 XTX 512MB, PCI-E | CZC.cz

Hehe ty si říkáš retro? Za moje první PC jsem utratil všechny své úspory a kdysi v roce 1994 koupil 486DX2 66MHz, 4MB RAM, 240MB HDD, S3Trio 1MB VLB.

První 3D kartu jsem pak měl až po pár upgradech STB Velocity se 4MB a tiše záviděl majitelům 3Dfx Voodoo.

Procesory jsem si prošel od té 486 všechny. Včetně tehdejších Cyrix a AMD.

Odkaz na příspěvek
Před 18 hodinami, westikkrystof napsal(a):

Hehe ty si říkáš retro? Za moje první PC jsem utratil všechny své úspory a kdysi v roce 1994 koupil 486DX2 66MHz, 4MB RAM, 240MB HDD, S3Trio 1MB VLB.

První 3D kartu jsem pak měl až po pár upgradech STB Velocity se 4MB a tiše záviděl majitelům 3Dfx Voodoo.

Procesory jsem si prošel od té 486 všechny. Včetně tehdejších Cyrix a AMD.

Tak to tě možná trumfnu hele...jestli myslíš tuhle 486...viz.foto..?

Mno když už teda retro tak pořádně...ještě mám doma někde Didaktik gama a starý kazeťák s číselníkem...ve škole jsem začínal basicem na PMD-85 a když kamarád dostal od strejdy z německa Sinclaira ZX Spectrum..mno to byla pecka tenkrát na barevný Tesla Color 110ST...

Jinak první ležák PC u nás doma ještě 286 a monochromatický černobílý CRT monitor Hercules...:lul:

20220213_173531.jpg

20220213_173538.jpg

• Like 1
Odkaz na příspěvek
Před 58 minutami, Argo37 napsal(a):

Tak to tě možná trumfnu hele...jestli myslíš tuhle 486...viz.foto..?

Mno když už teda retro tak pořádně...ještě mám doma někde Didaktik gama a starý kazeťák s číselníkem...ve škole jsem začínal basicem na PMD-85 a když kamarád dostal od strejdy z německa Sinclaira ZX Spectrum..mno to byla pecka tenkrát na barevný Tesla Color 110ST...

Jinak první ležák PC u nás doma ještě 286 a monochromatický černobílý CRT monitor Hercules...:lul:

:lul::lul:

Ale netrumfne. Samozřejmě tenhle procesor znám, ale připlatil jsem si za výkon :)

Jinak psal jsem tu o seriózním HW. Samozřejmě jsem si prošel vším, na čem se dalo v mé době hrát.

Takže moje první herní konzole, bylo nadupané Atari 2600 a tiše jsem záviděl bráchovi ve škole PMD a IQ kompy (s děrovanou páskou).

Později přišel Didaktik Delta alias české ZX Spectrum.

Další v řadě bylo Commodore C64  a kamarádův Atari 800 XL.

Pak přišla Amiga 500 a Amiga 1200.

No a konečně to PC.

• Like 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.