Jump to content

Hlupák  

2 člené hlasovail

1. 1. Kdo je v příběhu za hlupáka

• Já: Protože jsem věřil tomu, že se dá normálně objednat konzole a za pár dní ji dostanu.
      1
    • Já: Protože jsem naletěl Vodafonu a od začátku to byla jasná bouda.
      0
    • Já: Protože jsem to celou dobu dělal špatně.
      0
    • Já: Protože karma.
      1
    • Já: Protože všechny možnosti dohromady.
      0

Recommended Posts

Ahoj všichni, chtěl bych se podělit o svůj příběh. Pokus o získání PS5. Pokud máte rádi lidské utrpení tak je dost pravděpodobné že se u toho čtení párkrát zasmějete :D

Taky by mě zajímalo jestli někdo má stejnou zkušenost a nebo právě naopak jste takový problém neměl.

začátek příběhu - Facebooková zeď Vodafone CZ

Méně záživné pokračování - Opět Facebooková zeď Vodafone CZ

Doufám že toto téma bude sloužit pro pobavení, pokud se to sem nehodí tak prosím o smazání :)

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Začnu asi takhle... Vodafone je absolutní odpad co se týče zákaznický péče a od spojení s UPC to platí i na všechny služby co nabízeji. Měl jsem od nich DSL internet a můžu s jistotou říct, že ty jejich modemy a routery nestojí ani za to je hodit do odpadu, protože bys tím urazil popelnici.

Nyní tedy konkrétně k tvojí zkušenosti:

Za prvé bych nikdy neuvažoval o koupi zařízení od operátorů. Ať už se jedná o telefon, notebook nebo dokonce konzoli, vždycky jsi pro ně něčím vázan, respektive se na tobě snaží vydělat. Jasně, kdo v dnešní době ne, ale tohle ti narozdíl od nákupu u běžnýho retailera (Alza, CZC) přidává starosti ohledně služ eb, kterými se u tebe pojistí. 

Za druhé je jejich způsob komunikace tragický a hned po první zkušenosti, že mi zrušili jen tak objednávku, bych okamžitě dával ruce pryč. Pokud není nikdo schopen zajistit zboží, za které dávám své peníze, tak takovýmu podniku rozhodně nebudu dělat "kšeft".

Za třetí by mě zajímalo, co konkrétně to bylo za akci, jaký byly podmínky, co se ti na tom vlastně vyplatilo? Pochopil jsem, že to bylo asi jen pro nové či stávající zákazníky, a proto jsi si číslo převedl k nim, nicméně i tak si nedokážu představit, jak by se ti to mohlo actually vyplatit. Pokud jsi neměl na konzoli finance jako celek, je hloupost si to brát na splátky. Neříkám, že splátky jsou špatná věc, ale rozhodně bych to nedělal u elektroniky, ale například u nemovitostí nebo majetku, jelikož jsou cenově někde úplně jinde. Pokud by jsi i tak tu konzoli tak moc chtěl, proč nevyužít splátek například u zmiňované Alzy? Proč si zbytečně dělat úvazek a starosti u operátora, když stejnou službu můžeš získat jinde? 

Neber to jako "hate", i přes to, že se to tak může jevit. Jen chci poskytnout objektivní názor, který, si myslím, oceníš více, než mazání medu kolem pusy ;) Každopádně souhlasím s tím, že Vodafone je absolutně tragickej a v blízké budoucnosti ho nemůžu nikomu doporučit.

Odkaz na příspěvek

Nikdy předním jsem si zařízení od operátora taky nakupoval a neměl jsem ani tu potřebu. Na své adrese mám možnost pouze pevného připojení právě přes vodafone a nový tarif jsem potřeboval, takže závazek na 2 roky nebyl takový problém. Celkově s jejich službami problém nemám 😀 až na tuto objednávku.  Akci stále mají, ale většinu času není konzole skladem. Myslim že nabídka je velmi slušná. Původní cenu uvádí 15801,- s tarifem a závazkem na 2 roky je tam sleva 4000, je to verze s mechanikou, dvěma ovladači a ultimátní edicí spider-man Miles Morales. Co se tyče splátek, ty bych vůbec neřešil, ale mají je bez navýšení, chtěl jsem zaplatit nějakých 8000 hotově a zbytek na splátky. Řekl jsem jim že kdyby v tom měl byt nějaký problém tak to zaplatím celé takže v tom snad problém nebyl a i u posledního pokusu jsem o splátkách ani neuvažoval. 
Nejsem si jistý jestli je tato nabídka určena i pro stávající zákazníky, ale já kvůli tomu převáděl číslo takže mi už pak šlo hlavně o princip a aji ne tak o tu konzoly. 😀

Jen pro info, už ji mám objednanou jinde tak snad brzo dojde. 😀

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, _m0p_ napsal(a):

Nikdy předním jsem si zařízení od operátora taky nakupoval a neměl jsem ani tu potřebu. Na své adrese mám možnost pouze pevného připojení právě přes vodafone a nový tarif jsem potřeboval, takže závazek na 2 roky nebyl takový problém. Celkově s jejich službami problém nemám 😀 až na tuto objednávku.  Akci stále mají, ale většinu času není konzole skladem. Myslim že nabídka je velmi slušná. Původní cenu uvádí 15801,- s tarifem a závazkem na 2 roky je tam sleva 4000, je to verze s mechanikou, dvěma ovladači a ultimátní edicí spider-man Miles Morales. Co se tyče splátek, ty bych vůbec neřešil, ale mají je bez navýšení, chtěl jsem zaplatit nějakých 8000 hotově a zbytek na splátky. Řekl jsem jim že kdyby v tom měl byt nějaký problém tak to zaplatím celé takže v tom snad problém nebyl a i u posledního pokusu jsem o splátkách ani neuvažoval. 
Nejsem si jistý jestli je tato nabídka určena i pro stávající zákazníky, ale já kvůli tomu převáděl číslo takže mi už pak šlo hlavně o princip a aji ne tak o tu konzoly. 😀

Jen pro info, už ji mám objednanou jinde tak snad brzo dojde. 😀

Pokud jsi tarif potřeboval, tak na jednu stranu chápu, že ten závazek pro tebe nebyl takový problém. Každopádně si stále myslím, že je jen otázkou času, než se ti stane podobná zkušenost, akorát ve spojení s jejich službami. Nicméně přeju, aby ti konzole v pořádku přišla ;) 

Odkaz na příspěvek

Budu doufat, že se nic jiného nestane. 😀 

Navíc v ČR neexistuje operátor na kterého by si někdo neztěžoval. 
Já mám nejhorší zkušenost s O2 a vím že se k nim nikdy nevrátím, ale to sem nepatří.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...