Jump to content

Ukaž co máš doma za PC... 2022!!!

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Nějak mrtvo tady :D tak začneme tím nejnudnějším - SFF! :D Je to build z toho, co bylo doma a je přeskládáno z klasické midtower do 12l ITX case při zachování komponent (Tower CPU chladič, ATX zdroj hodně custom) plus 200mm fan Noctua. Nikdy jsem neplánoval tohle dělat, jinak by komponenty vypadaly samozřejmě jinak, ale byla to fajn výzva. Grafika není, jestli se někdy trh uklidní, možná bude, zatím APU.

IMG_20220117_183559.jpg

IMG_20220117_183223.jpg

IMG_20220117_183120.jpg

• Like 1
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Zdravím přátelé a kamarádi...my Vám ty medaile přivezeme...:lul:, ale ne, teď vážně... i já jsem tak trochu vylepšoval a tady je můj příspěvek...

Oproti předchozímu jsem přidal a obměnil nějaký ten HW do PC....místo MSI RTX2080Gaming Trio X jsem v létě pořídil za dobrý peníz 16.800,-Kč z Německa ( 649,-Euro ) MSI RTX3060Ti Gaming Trio Z

Pak k mému stávajícímu 2TB SSD na PCIe slotu ještě zálohu TeamGroup MaxDelta ARGB 1TB 

Teď po novém roce též nový AIO ( tak trochu nuceně kvůli reklamaci původního MSI MPG CoreLiquid 240R ) MSI MPG CoreLiquid K240 a k tomu všemu nějaké ty ARGB/RGB prvky do Case jako podpěra grafiky, 40mm ARGB od LianLi anebo z AliExpresu 30mm ARGB s efektem krystalů...viz foto. Pak detaily jako nějaké ty figurky a modely a pod stole pak krabice na přepěťovou ochranu a kabeláž...

CO mne čeká na příští rok?

Do budoucna mne čeká přechod na větší skříň ze stávající MSI MPG Gungnir 110R na MSI MPG Velox 110R spolu s upgradem na novější Intel socket ...ještě nevím jestli na MB Z590 nebo už raději Z690...a úpravy herního koutku bych doladil herní Poličkou z úložným prostorem na vše potřebné kolem PC a elektroniky jako jsou např. propojopvací a napájecí kabely, náhradní díly, šroubky, prostor na výstavku figurek a steal booku od PC her apod. spolu s nějakým ARGB/RGB podsvětlením...:D   

20220129_175657.jpg

20220129_175716.jpg

20220129_175805.jpg

Editoval(a) Argo37
  • Like 2
Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, J4N napsal(a):

Najnovsie foto co mam , nič nove sa nerobilo  

Nechceš prísť aj ku mne domov takto upratať káble? :D Naozaj pekná práca. 

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Roy napsal(a):

Nechceš prísť aj ku mne domov takto upratať káble? :D Naozaj pekná práca. 

Tak tady je to z velké části docíleno hlavně bezdrátovým propojením a tím pádem minimální kabelový problém....

...u mě jsou na bezdrát pouze herní sluchátka Logitech G533 ( teď jsem si oblíbil Samsung Galaxy Buds Pro ) a bezdrád dock od MSI, který slouží i jako držák sluchátek...

jinak vše drátem...

Repro..............2.1 Logitech G560

Myš.................Logitech G502 Hero

Klávesnice......Logitech G910Orion

Monitor...........Samsung G7 Odyssey

Monitor...........BenQ  Zowie XL

PC...................propojení grafiky s LCD 2x; zvuk repro; klávesnice; myš; podložka RGB; USB HUB; LAN RJ45; napájecí kabel...atd.atd.atd...

To je pak práce vykoumat kudy a jak schovat...zatím jsem jen koupil ten XL box bílý ( černý nebyl skladem ) na přepěťovou 8 zásuvku a husí krk, ale stejně je těch kabelů dost.

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, Jiří Beneš napsal(a):

Tady dávám fotku mojeho levného setupu

16440918434797550977406748489647.jpg

Je to pěkný útulný...kolikátka je ten LCD monitor 22" ? Je to dost malý, ale chápu pokud jde o to ušetřit místo a není prostor...

Odkaz na příspěvek
  • 2 weeks later...

CPU: i9-9900
Matičná: Gigabyte Z390 Gaming X
GPU: Gigabyte RTX 2070 Windforce Noctua fans
RAM: HyperX Fury DDR4 32GB 2666MHz
Monitor: Asus TUF VG27VQ, 24 LG 24MP88HV
HDD: Samsung 970 EVO 500GB, Seagate BarraCuda 2TB
Klávesnica: CZC.Gaming Halfling, Kailh Red, HyperX pudding keycaps
Myš: Cooler Master MM720, Hyperx Pulsefire Haste

PC2.jpg