Jump to content

vypínání prohlížeče souboru ve w11

Recommended Posts

Chci se zeptat, zda někomu z vás se občas vypne zničeho nic prohlížeč souborů ve w11.  bud je to nedodělanost w11. nebo vir ?

když se vypne prohlížeč tak celá spodní lišta se obnový (problikne).  taky je divní chci zkopírovat soubour a v tu chvíli se vypne ten prohlížeč a když to skusík znova tak zase se vypne a když to zkusím po třetí a více tak už to funguje.

a ve správce úloh mi u všech komponentů (wifi, disk, procesor, grafika) naskočí prudká čára nahoru a hned klesne.

ps.s až to někdy zachtím pokusím se vám to vyfotit. 

naposledy co mi avast upozornil tak to bylo u programu Format factory z těchto stránek (http://www.pcfreetime.com/formatfactory/index.php?language=en)   jsou to officiální stránky ?

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 4 hodinami, D4N0 napsal(a):

Mne sa tiež reštartovával file explorer + mi preblikoval taskbar a ikony na pracovnej ploche. Vyriešil som to upgradom na win 10.

aha,  zkusím počkat na w11 update chyb. mezitím zjísitm z jakýma souborama mi to dělá a zjaký ma ne

Editoval(a) Frantisek Macků
Odkaz na příspěvek

tak se to asi stává při vkládání souborů. při kopírování a vyjmutí nic se nědeje až když to někam chci vložit

příkládam snímek, nakterém vidíte že procesor i wifina (i když wifiny se netýká vkládaní) prudce zvýši nahoru a jde hned dolů a asi ješte dál budu zkoušet bližšší přičinu.

opr. těd jsem to zkusil po druhý dokonce i grafika udělala stejný graf (prudce na horu stoupla a hned dolů)

problém z prohlížečem souborů.png

Editoval(a) Frantisek Macků
Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit nové...