Jump to content
Skuda

CZC BUNDLE

Recommended Posts

Hele lidi našel jsem dobrej bundle od CZC a asi jsem správně, je to zvýhodněný balík Bedny a zdroje a osobně zabiju Admina, který mi toto téma přesune, protože v balíku je i větráček. Zdroj je to Fortron HYPER S 500W co si o něm myslíte?

Osobně už předem očekávám, že s tím nebude zamlouvat Barendolovi, s jeho úchylkou na CORSAIR zdroje a 80+Gold certifikaci, ale za tu cenu neber to a zdá se mi, že FSP HYPER S je na tom lépe než Corsairy VS a to všechno za 2 litry https://www.czc.cz/fortron-cmt210-pruhledna-bocnice-cerna-500w-zdroj-ventilator/223085/produkt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Corsair VS je strašný zdroj. Fortrony jsou rozhodně super a líbí se mi, že se zase výrobci vrací k těmto bundlům (dělá to třeba i BQ). Mě osobně se třeba ta skříň moc nelíbí a ani mi nepřijde praktická, ale tak to je asi na uvážení každého. K low-budget sestavám ale dobrá koupě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mě se taky úplně nelíbí, ale ten poměr cena/výkon/výbava je super a k tomu je větráček zdarma, to je super Horste

Mimochodem, je velice zajímavý popis téhle kategorie, 'Někam to strčit musíte je sice pravdivé, ale mnohovýznamové prohlášení, do Low Endu super, o tom žádná, řekl bych, že tot jiné využití nemá, mimochodem, tak jaksi se mi bugujou oba účty, jednou nejede skrz Gmail a podruhé skrz forum, co s tím?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co máš proti Corsair RMx? :D

80+ Gold je dnes pomalu standart a ten Corsair je má skoro pokryté. 

Ale jinak mi nezbývá, než souhlasit s Milanem. (On by mi jinak dal ban. Kappa )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1. 1. 2018 at 20:02, Barendol napsal(a):

80+ Gold je dnes pomalu standart a ten Corsair je má skoro pokryté. 

Ano, a to hlavně nejoblíbenější řadou VS, která by měla být Bronze, ale ani to nesplňuje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 1/1/2018 at 19:49, Mr. Skuda napsal(a):

Tak mě se taky úplně nelíbí, ale ten poměr cena/výkon/výbava je super a k tomu je větráček zdarma, to je super Horste

Mimochodem, je velice zajímavý popis téhle kategorie, 'Někam to strčit musíte je sice pravdivé, ale mnohovýznamové prohlášení, do Low Endu super, o tom žádná, řekl bych, že tot jiné využití nemá, mimochodem, tak jaksi se mi bugujou oba účty, jednou nejede skrz Gmail a podruhé skrz forum, co s tím?

Jo, to jsem zrovna dneska přemýšlel nad tím, že to změním. Máš nějaký návrh na nový popis? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, milanfon napsal(a):

Jo, to jsem zrovna dneska přemýšlel nad tím, že to změním. Máš nějaký návrh na nový popis? 

Přemýšlím...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, milanfon napsal(a):

kouzelná krabička a zapalovač :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, milanfon napsal(a):

Šetřete a tak dejte trhavinu od kartonové krabice!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...