Jump to content

Recommended Posts

Ahojte,  hledám pomoc, koupil jsem si na STEAMU Forzu Horizon 5,  ale při spuštění této hry se nedostanu ani do menu a hra mi crashne. Zkoušel jsem skoro vše, spustit hru na administrátorovi, spustit jako správce, atd..... Nemá někdo podobnou zkušenost ? Či jak to opravit ? Minimální požadavky na hru splňuju (Mám I7-9700F + GTX 1660S). Díky moc předem za odpověď.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, MartinGames napsal(a):

Ahojte,  hledám pomoc, koupil jsem si na STEAMU Forzu Horizon 5,  ale při spuštění této hry se nedostanu ani do menu a hra mi crashne. Zkoušel jsem skoro vše, spustit hru na administrátorovi, spustit jako správce, atd..... Nemá někdo podobnou zkušenost ? Či jak to opravit ? Minimální požadavky na hru splňuju (Mám I7-9700F + GTX 1660S). Díky moc předem za odpověď.

Tady asi bude potřeba účet na microsoft...na Steamu se prodávají hry, které jsou i pod jinými vydavately...např. ORIGIN a na spuštění je potřeba propojení účtů...takže zkus a uvidíš... 

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Argo37 napsal(a):

Tady asi bude potřeba účet na microsoft...na Steamu se prodávají hry, které jsou i pod jinými vydavately...např. ORIGIN a na spuštění je potřeba propojení účtů...takže zkus a uvidíš... 

Děkuji teda, kde ty účty propojím ? Microsoft účet už mám.........

Odkaz na příspěvek

Mno defacto jsi na to přišel sám o to víc super výkon od tebe...Jinak poradím, že AVAST pokud nemáš placenou licenci není až taková výhra...já si bohatě vystačím s Microsoft Defenderem...jako nechodím na ruský www ani nestahuju z torentů a úplně v poho bez AVG, AVASTU, NOD32 apod., který kolikrát byť mají tzv. herní režim a podobné stejně zbytečně brzdí systém....

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...