Jump to content

Divný zvuk z úplne noveho zdroja

Recommended Posts

Ahoj

Mám nový PC, stiahol som GTA online, dal som si skoro najvyššie nastavenia (Pc zvládal na 75Fps) a v tom som začal počuť divné zvuky, poobzeral som sa odtiaľ sú a vyšlo mi že to je na 99% zdroj, ventilátor to asi nebude, skôr ako keby ťa elektronika v ňom robila taký veľmi divný zvuk, 

Ten zvuk je veľmi podobný tomuto (takmer rovnaký) -

Je to problém? Dokážem s tým fungovať? Je to nebezpečné? Mám to reklamovať? Alebo to dokážem nejako opraviť?

Budem rád za každú radu.

Zajtra ešte skúsim popočúvať ten zvuk, prepojiť kábel, alebo to nejako pokúšať.

Jedná sa o EVGA 600 BQ 

Bolo tu na fóre písané že to je dobrý zdroj tak to nechápem..

Ďakujem.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 10 hodinami, Tomkano napsal(a):

Ahoj

Mám nový PC, stiahol som GTA online, dal som si skoro najvyššie nastavenia (Pc zvládal na 75Fps) a v tom som začal počuť divné zvuky, poobzeral som sa odtiaľ sú a vyšlo mi že to je na 99% zdroj, ventilátor to asi nebude, skôr ako keby ťa elektronika v ňom robila taký veľmi divný zvuk, 

Ten zvuk je veľmi podobný tomuto (takmer rovnaký) -

Je to problém? Dokážem s tým fungovať? Je to nebezpečné? Mám to reklamovať? Alebo to dokážem nejako opraviť?

Budem rád za každú radu.

Zajtra ešte skúsim popočúvať ten zvuk, prepojiť kábel, alebo to nejako pokúšať.

Jedná sa o EVGA 600 BQ 

Bolo tu na fóre písané že to je dobrý zdroj tak to nechápem..

Ďakujem.

EVGA BQ zdroje mám dva a žádný takový zvuk nedělá. Pokud se něco ozve, tak paradoxně pouze v menu Minecraftu jsem zaznamenal něco jako coil whine u té 650W, při zátěži jsou tiché. A to jsem před nimi zkoušel jiné tři zdroje v podobné cenové relaci. 

U tebe mi to přijde, jako nějaký mechanický zvuk. Obzvláště když s tím hýbeš, tak se to mění. Jestli je ten zvuk slyšet stále zátěž nezátěž, tak to pravděpodobně mechanické bude. Stačí, aby se drátek lehce dotýkal ventilátoru, nebo nějaký uvolněný plíšek.

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, westikkrystof napsal(a):

EVGA BQ zdroje mám dva a žádný takový zvuk nedělá. Pokud se něco ozve, tak paradoxně pouze v menu Minecraftu jsem zaznamenal něco jako coil whine u té 650W, při zátěži jsou tiché. A to jsem před nimi zkoušel jiné tři zdroje v podobné cenové relaci. 

U tebe mi to přijde, jako nějaký mechanický zvuk. Obzvláště když s tím hýbeš, tak se to mění. Jestli je ten zvuk slyšet stále zátěž nezátěž, tak to pravděpodobně mechanické bude. Stačí, aby se drátek lehce dotýkal ventilátoru, nebo nějaký uvolněný plíšek.

díky čo by si mi poradil aby som spravil? mám to reklamovať? ešte to pojdem trochu potestovať a ked tak to budem musieť reklamovať, nechce sa mi to reklamovať a zas ten zvuk neni príjemný XD tak čo s tým? dakujem

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, westikkrystof napsal(a):

on ten zvuk je počuť iba pri vačšej záťaži, ak by to bolo ventilatorom tak by musel prdovtedy stáť a vo vedšej záťaži sa až začať toči a to neviem či tak funguje, ale tak ešte to potestujem

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Tomkano napsal(a):

on ten zvuk je počuť iba pri vačšej záťaži, ak by to bolo ventilatorom tak by musel prdovtedy stáť a vo vedšej záťaži sa až začať toči a to neviem či tak funguje, ale tak ešte to potestujem

Před 11 minutami, Tomkano napsal(a):

je to taký škvrrkaci zvuk a čím viac zaťažený tým hlasnejší a intenzívnejší zvuk to je :(

Jako zkusit reklamovat nic neriskuješ. Buď to uznají a vymění, nebo ti zůstane stávající. Akorát na to mají měsíc.

Ony totiž zdroje jednoho výrobce a stejné řady, nejsou vždy úplně stejné. Montují to z toho, co seženou a alespoň nějak splňuje požadavky. Bohužel je to tak u všeho, ne jen zdrojů.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...