Jump to content

Ram paměti Ddr4 Kingston Renegate

Recommended Posts

Zdravím všechny nedávno bylo video na nové na Kingston ramky   na kanále. 

Ty ramky mají nové čipy stabilní jsou také výkon super a to mám jen ryzen 3, ale to nastavení v BIOSu to je prostě katastrofa. Na czc sem to řešil po telefonu. Je každému známo že ramky které jsou napsané v support listů jsou a lze je najít ale ne všechny frekvence např 3200mhz třeba u asus B550 tuf gaming plus  nejsou nikde napsané v support listu, aspoň já je nenašel. Těžko to nastavovat a mají stím každý problém na YouTube to řeší resetem  BIOSu anebo clear secure boot nebo ručně zadávají hodnoty ram do BIOSu. 

Na desce přesto při zapnutí nebo restartu pořád se rozsvítí červená diagnosticka ledka na desce cpu a pak zhasne jinak vga BIOS a Boot ledky na desce vše v pořádku a Windows se načte jinak vše ok. 

Pozor na špatné nastavení ram i při správném nastavení ram BIOS pořád upozorňuje over voltege pci e gen4

Mě to piskala grafika při spuštění BIOSu bylo slyšet jak grafika trpěla teď po správném nastavení ram a updatu BIOSu to nedělá. Co myslíte proč piskala grafika? Byla by hloupost si myslet že pci e x16 gen 4 bylo přepětí? Určitě ne to nelze ale kdo vy? V fabrikach v Číně je možné vše. 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...