Jump to content

muzu poskodit grafickou kartu stres testem FUREMARK

Recommended Posts

zdravim zase jdu zeptat :) . pred 2 mesici jsem koupil msi rtx 3060ti gaming x   . trosku jsem ji nataktoval   , jadro  +100 mhz  a  pamet  +800mhz  .   

pak jsem procital clanky jaky benchmark a narazil jsme na furemark . tak jsem to zapl a myslel si ze se samo ukonci ale pak jsem asi po 40 minutach dosel a furt bezel  tak jsem to vypl   , hlaseni psalo zadna chyba ani arefakt , teplota cca 65 C . dnes jsem na netu narazil na clanek ze to muze podelat kartu tak jsem pekne kooukal . ted je to uz minimalne mesic co karta bezi kazdy den chvilku a vse v pohode . 

myslite si ze jsem mohl kartu nejak narusit ? nebo kdyz se karta podela tak uplne nebo vubec ? 

diky za info 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 34 minutami, Petr Long napsal(a):

zdravim zase jdu zeptat :) . pred 2 mesici jsem koupil msi rtx 3060ti gaming x   . trosku jsem ji nataktoval   , jadro  +100 mhz  a  pamet  +800mhz  .   

pak jsem procital clanky jaky benchmark a narazil jsme na furemark . tak jsem to zapl a myslel si ze se samo ukonci ale pak jsem asi po 40 minutach dosel a furt bezel  tak jsem to vypl   , hlaseni psalo zadna chyba ani arefakt , teplota cca 65 C . dnes jsem na netu narazil na clanek ze to muze podelat kartu tak jsem pekne kooukal . ted je to uz minimalne mesic co karta bezi kazdy den chvilku a vse v pohode . 

myslite si ze jsem mohl kartu nejak narusit ? nebo kdyz se karta podela tak uplne nebo vubec ? 

diky za info 

Furmark sory 

Odkaz na příspěvek
Před 14 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

niektorí to oznacuju ako "power virus" , tento program podla mna nevypoveda vobec o spolahlivosti grafiky... ja to uz roky nepouzivam...

dik , to ja uz tedy vim ale ptal jsem se ,esi muze nejak narusit kartu ... kdyz uz mesic jede bez problemu ...

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Petr Long napsal(a):

dik , to ja uz tedy vim ale ptal jsem se ,esi muze nejak narusit kartu ... kdyz uz mesic jede bez problemu ...

tak fyzicky som nezažil poškodenú kartu furmarkom ale ten furmark vyťaží na realnych 100% , aj napájaciu kaskádu atd... takže neodporúčam furmark.

Odkaz na příspěvek
On 18. 10. 2021 at 14:11, Division2 Ubisoft napsal(a):

tak fyzicky som nezažil poškodenú kartu furmarkom ale ten furmark vyťaží na realnych 100% , aj napájaciu kaskádu atd... takže neodporúčam furmark.

Diky za info . Jo kasny . Kdybych to vedel tak na to kaslu :)

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...