Jump to content

Recommended Posts

:D Na mém PC nejde vůbec nic... Na W10 ten YouTube blbnul stejně, tak jsem downgradoval na W8.1.

A jsem spokojen, jen mi nejde spustit MS store. Zkoušel jsem Powershell, WSreset atd. Nic nefunguje

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 31. 12. 2017 at 16:35, Minecrafter AN napsal(a):

:D Na mém PC nejde vůbec nic... Na W10 ten YouTube blbnul stejně, tak jsem downgradoval na W8.1.

A jsem spokojen, jen mi nejde spustit MS store. Zkoušel jsem Powershell, WSreset atd. Nic nefunguje

Jak to funguje teď

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tak já naprosto MS Store ignoruju :D Je chyba, že se to doho systému vůbec přihlašuješ a nepoužíváš jen lokální účet.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 52 minutami, milanfon napsal(a):

No tak já naprosto MS Store ignoruju :D Je chyba, že se to doho systému vůbec přihlašuješ a nepoužíváš jen lokální účet.

Já jsem teda MS store ignoroval více než ty :D , já ignoruji OS, ve kterém je implementován

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

Já jsem teda MS store ignoroval více než ty :D , já ignoruji OS, ve kterém je implementován

Na novejch procesorech si tenhle přístup bohužel většinou moc neužiješ.. :D Ono se Ryzen / Kabylake.. no on už i Skylake sice dá provozovat ale je to vcelku nestabilní nebo něco pořád nefunguje. Navíc pokud si trochu pohraješ s nastavením tak se Win 10 daj přežít a zkrotit :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 hodinami, Dangel napsal(a):

Na novejch procesorech si tenhle přístup bohužel většinou moc neužiješ.. :D Ono se Ryzen / Kabylake.. no on už i Skylake sice dá provozovat ale je to vcelku nestabilní nebo něco pořád nefunguje. Navíc pokud si trochu pohraješ s nastavením tak se Win 10 daj přežít a zkrotit :D 

Tak co já vím, tak pro Zeny jsou neoficiální drivery pod 7

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 19 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Tak co já vím, tak pro Zeny jsou neoficiální drivery pod 7

To ano, jsou... systém je pak ale dosti nestabilní a zprovozňování usb je taky otrava.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...