Jump to content

Podporují Logitech myši msi dragon center/mystic light?

Recommended Posts

Dobrý den,

jen se chci zeptat lidí co mají zkušenosti s perifériemi logitech, jestli myši od nich podporují msi mystic light/dragon center. Nebyl jsem schopen nic o tom najít.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, nepodporují. Logitech neumí žádnou ze synchronizací s ostatními RGB systémy. Upřímně ani nevím, jestli něco podporuje MSI RGB. Třeba Corsair iCUE umí synchromizaci třeba s Aura RGB nebo Gigabyte Fusion. Stejně tak NZXT podruje Auru. Můžeš tedy použít nějaký software třetí strany jako JackNet RGB, který by měl umět ovládat jak MSI tak Logitech, ale zase ty možnosti nastavení tam budou menší. 

Odkaz na příspěvek

Jak píše pan.M je to tak, že MSi mystic light je pouze s MSI perifériemi jako jsou MSI Clutch GM50, černá S12-0400C60-PA3 500 Kč sleva | CZC.cz nebo

MSI Vigor GK30, CZ/SK S11-04CS209-CLA 500 Kč sleva | CZC.cz anebo MSI Gaming Optix MAG322CQR - LED monitor 31,5" - | CZC.cz

...u PC interních doplňků, které jsou napojeny na základní desku přes RGB/ARGB pin je možno ovládat led přes tzv. Dragon center/MSI center ...a opět ideálně HW komponenty přímo od MSI jako je např. AIO vodní chlazení, grafická karta ideálně s MSI skříní jako je MSI MPG 110R Gungnir, kde je ARGB rozbočovač a krom podsvícených 4x120mm fan lze připojit i další. Já sám jsem objednal např. ARGB pásek LiAn-LI anebo CoolMoon z čínského eshopu. Někteří výrobci jako Corsair anebo CoolerMaster a další mají podporu jak psal milan i těhle výrobců jako je MSI, Asus, Gigabyte atd.

Mno a k tvé otázce ohledně Logitech periférií....Sám jsem fanda MSI, ale periférie od téhle značky mi prostě nesedí ať už vizuálně nebo funkčností...kdysi jsem byl zatížen ohledně značky preiferií na Gigabyte a na její modelovou řadu Aivia Krypton vzpomínám dodnes. Poté se mi do rukou dostala první z řady klávesnic Logitech G15, poté G510 a G510s a momentálně hraji na G910 ORION ....podobně jsem zakotvil na myšce G510Hero, repro G560 a bezdrát sluchátka G533....Dříve sem používal software ARX control, ale postupem času byl spíše problémový a s dalšíma aktualizacema se pral a kolidoval stále více s jiným softwarem v PC. Nakonec Logitech pro nové modelové řady periférií vydal G-HUB, který krom podpory starších klávesnic, myší, sluchátek a dalších výborně optimalizoval nové....

Takže pokud chceš a já za sebe mohu Logitech jen doporučit, buď u Logitechu a stáhni jejich G-HUB a budeš spokojený stejně jako já.....

b8b837e1fd90a6cde46c5db1d683af158326e117.jpeg

• Like 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď