Jump to content

win 10 , prestal fungovat zvuk

Recommended Posts

1 hour ago, Petr Long napsal(a):

dobry den , vcera se me stala zahadna vec . nejdriv v Cyberpunku  nefungoval zvuk u vybuchu  cehokoli . a najednou komplet win 10  bez zvuku zkousel jsem vse . dnes budu reinstal win 10 uvidim .  je mozne ze zakladni deska ko ? 

Beru zpet po tovarnim nastaveni win zvuk ok 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 39 minutami, Petr Long napsal(a):

Beru zpet po tovarnim nastaveni win zvuk ok 

Tvůj problém mohl zavinit nějaký update ovladačů zvuku. Upřímně, zvuk byl vždycky můj (a nejen můj) velký problém ve Windowsu.

Editoval(a) domas135
Odkaz na příspěvek
Před 24 minutami, domas135 napsal(a):

Tvůj problém mohl zavinit nějaký update ovladačů zvuku. Upřímně, zvuk byl vždycky můj (a nejen můj) velký problém ve Windowsu.

Dik za info . No ja kupoval sluchatka a furt sem do neceho vrtal . Mel jsem  dvoje . Hyperx cloud 2 . Pak steelseries artics 3 . A nakoce jsem skoncilu u audio-technica ava400 a zy jsou bozi . A k tomu jede zvuk jeste :D

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Petr Long napsal(a):

Dik za info . No ja kupoval sluchatka a furt sem do neceho vrtal . Mel jsem  dvoje . Hyperx cloud 2 . Pak steelseries artics 3 . A nakoce jsem skoncilu u audio-technica ava400 a zy jsou bozi . A k tomu jede zvuk jeste :D

Jeste prosim otazka  jak mam displayport do monitoru s nvidie tak z monitoru mam sluchatka pres to nvidia high audio .  Ted asi blba otazka . 

Muze to ovlivnit fps ve hrach :)

popripade esi je to dopre na zvuk z karty nebo esi lepsi ze zakladni desky ? 

dik 

Odkaz na příspěvek
On 12. 9. 2021 at 18:18, Petr Long napsal(a):

Jeste prosim otazka  jak mam displayport do monitoru s nvidie tak z monitoru mam sluchatka pres to nvidia high audio .  Ted asi blba otazka . 

Muze to ovlivnit fps ve hrach :)

popripade esi je to dopre na zvuk z karty nebo esi lepsi ze zakladni desky ? 

dik 

Ahoj, ne ne, to neovlivní, s tím se u toho přenosu počítá. Ovšem co ti to ovlivní je kvalita zvuku, protože takto používáš zvukovku, co je v monitoru. Ideální pro sluchátka je použít výstup z desky a nejlépe zadní. 

Odkaz na příspěvek
Zveřejněno (upraveno)
Před 25 minutami, milanfon napsal(a):

Ahoj, ne ne, to neovlivní, s tím se u toho přenosu počítá. Ovšem co ti to ovlivní je kvalita zvuku, protože takto používáš zvukovku, co je v monitoru. Ideální pro sluchátka je použít výstup z desky a nejlépe zadní. 

Jo dekuju moc za info . ( Jinik presnenvim co me to podelalo - sound boostr letasoft , po tovarni nastaveni win 10 vse ok )   Ano vratil sem se k zadnimu vystupu z desky . Koupil jsem si sluchatka ath-ava400 a k tomu me byla doporucena extrrni zvukovka iBasso DC03 jelikoz zvuk ze zakladky nic moc . A vcera jsem zacal zkoumat 7.1 pres HeSuVi  . Tak dnad to rozjedu . :) na youtubu je postup . A prej nejlepsi virtual 7.1 oproti ostatnim 

tu je ten youtube navod 

Editoval(a) Petr Long
Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, milanfon napsal(a):

dovolim si nesuhlasit, monitor je iba prepinac, nie prevodnik zvuku. ak nema ALC 1220 a lepsie na doske, tak dp audio z gpu je dobre.

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Division2 Ubisoft napsal(a):

dovolim si nesuhlasit, monitor je iba prepinac, nie prevodnik zvuku. ak nema ALC 1220 a lepsie na doske, tak dp audio z gpu je dobre.

Z DP nejde analogový signál, ale diginální a DAC je teprve až v monitoru. 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...