Jump to content

Recommended Posts

Pokud by jsi chtěl přečti si recenze od samotných zákazníků na eshopech jako CZC nebo Alza...ve výsledku kdybych já si měl kupovat volant na PC hry jako F1 nebo Dirt tak bych šel sice do Logitechu, ale do starší G29, která se dá pořídit kolem 5-6tisíc. Podle mne periférie za 8,9 10 tisíc a více pokud nehraješ e-sporty nemá význam...kvalitativně se mnohdy již více neodlišují od jiných a spíše přeplácíš cenou za rádoby top...

Logitech periférie sám mohu doporučit ( používám myš G502 Hero, klávesnici G910 Orion, repro 2.1 G560 a bezdrát sluchátka G533 )......bohužel je vidět, že nové modely a pokračovatelé takových ikon jako klávesnic Logitech G19/15 nebo G510/510s a např. myši G502 Spectrum jsou kolikrát jen faceliftové záležitosti za mnohem větší cenu a co je ještě horší "někdy a některé" i při horší kvalitě zpracování.....= je poslední dobou hrozně znát snaha výrobců maximálně ušetřit nejenom na použití materiálu a výrobě, což je patrné na výsledné kvalitě zpracování, ale i např. na obsahu balení a samotném provedení baleného kusu periférie....viz. u mobilních telefonu, kde začínají nepřibalovat adaptér natož sluchátka a jiné..., ale to jsem odbočil.

Jak jsem psal já osobně bych volil osvědčený a prověřený Logitech g29 nebo G920....

Editoval(a) Argo37
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...