Jump to content

problem s novou rtx 3060 ti ?

Recommended Posts

Dobry den , zase vas tady prosim pozadam o radu . 

koupil jsem pred par dny msi  rtx 3060 ti gaming x  , naistaloval jsem nejnovejsi ovladace i formatoval PC . hry jako kingdom come , RDR 2 , days gone jsou ok . trosku jsem i nataktoval   jadro o 100 mhz    pamet  o 700 mhz   v afterburneru . 

testuju hodne i Cyberpunk 2077    pouze odlesky RTX v ruzny lokacich (ne rtx nasviceni ani stiny ) . casto rtx zapnu   pak zase vypnu .

dnes jsem zase testoval pak jsem hru z minimalizoval pres tlacitko windows pak zase zvetsil a chvilku hral bez RTX  . potom jsem ve hre zapl RTX a jelo to jen na cca na 18 fps pricemz predtim to jelo s RTX tak na 65 fps .  kdyz jsem tedy zase RTX vypl tak to jelo dobre na cca 75 fps , kdyz jsem novu zapl RTX tak zase jelo jen ani ne na 20 fps . vsiml sem si jako by se u karty netocily ani vetraky a ukazatel afterburenu co ukazuje na obrazovce  frekvenci jadra cca 1950 mhz a pameti 7701 mhz ( taktovane )  tak to ukazovalo asi 1000 mhz  jadro  a 5000 mhz pameti . po opetovnem vypnuti RTX ve hre zase ok .   hru jsem pak vypl a zapl a to same .

(jen dodatek - ale jednou jsem si vsiml u minule karty rtx 2060 super ze  u Cberpunku 2077 se me v prubehu hry snizily fps asi z 70 na 40 zniceho nic po nejake dobe hrani )

az po restartu pc zase vse v poradku , tak prosim kdo by ste tak nejak tusil co by to mohlo byt . kartu mam teprve 3 dny muzu vratit do 14 dnu ...

jestli to muzou byt ovladacem   nebo hrou  nebo kartou   ...  nebo tim ze jsem hru zminimalizoval , ale to jsem driv delal furt a nikdy se to nestalo .

a jeste jsem zpozoroval ze kdyz jsem sledoval  youtube tak tak broblikl cerny ctverec  o velikosti asi 1/4 obrazvky v pravem spodnim rohu 

dekuji moc za info 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Naprosto souhlasím s @Division2 Ubisoft :D Já jsem testoval hru pro naše video https://www.youtube.com/watch?v=gmJH-H5haRE. Takže přesně jak říká Division.. Hra je stále velmi nestabilní a vznikají různé problémy (dropy fps, buggy a podobně), takže pokud chceš testovat výkon tvého setupu, tak Cyberpunk je špatná volba. To raději něco jako je BF V nebo Shadow of the tomb raider :) 

Před 11 hodinami, Petr Long napsal(a):

a jeste jsem zpozoroval ze kdyz jsem sledoval  youtube tak tak broblikl cerny ctverec  o velikosti asi 1/4 obrazvky v pravem spodnim rohu 

To může být několika věcma... Přetaktování grafiky, poškozený kabel, nebo se jenom nestihlo správně načíst video (taky se stává)

Takže pokud ti grafika funguje tak jak by měla v jiných hrách atd. Tak není důvod k reklamaci

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek
  • 1 month later...
On 5. 9. 2021 at 10:19, David Morávek (Dave) napsal(a):

Naprosto souhlasím s @Division2 Ubisoft :D Já jsem testoval hru pro naše video https://www.youtube.com/watch?v=gmJH-H5haRE. Takže přesně jak říká Division.. Hra je stále velmi nestabilní a vznikají různé problémy (dropy fps, buggy a podobně), takže pokud chceš testovat výkon tvého setupu, tak Cyberpunk je špatná volba. To raději něco jako je BF V nebo Shadow of the tomb raider :) 

To může být několika věcma... Přetaktování grafiky, poškozený kabel, nebo se jenom nestihlo správně načíst video (taky se stává)

Takže pokud ti grafika funguje tak jak by měla v jiných hrách atd. Tak není důvod k reklamaci

Tak to bylo nejnovejsima ovladacema nvidia . Pak Dal jsem ty co byly  predposledni a vubec nic asi mesic :) . Ale ta hra je opravdu prazvlastni . Kdyz zacne hlasit NCPD   ze je nekde utok tak se tak za 70 fps snizi na 50 fps. A po hlase i hned ok .  

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...