Jump to content

graficky glitch u Kingdom Come Deliverence

Recommended Posts

dobry den , prosim vas nevite cim muze byt tenhle graficky problem , je to jen u urcitych npc  co maji presne tuhle kapuci . cerna textura ma trojuhelnikovou strukturu . ted  sem to jen zkousel na integrovane grafice uhd 630  tu hru .   zitra si jdu pro grafiku rtx 3060ti   .  snad to vyresi ta grafarna .    

Snímek obrazovky (659).png

Snímek obrazovky (661).png

Editoval(a) Petr Long
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 2 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

nic mimoriadne.. nie je hra co by nemala nejaky BUG... ked len to. bud rad ze ti nepada kazdych par minut..

ok dik , ale jde o to ze kdyz jsem to zkousel pred koupi minule grafiky , na integrovane . tak to tam nebylo . ale jeste je mozne ze tohle je steam verze a predtim jsem hral gog verzi .   no uvidim zitra no  . pak jedine zkusim tovarni nastaveni PC 

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Petr Long napsal(a):

ok dik , ale jde o to ze kdyz jsem to zkousel pred koupi minule grafiky , na integrovane . tak to tam nebylo . ale jeste je mozne ze tohle je steam verze a predtim jsem hral gog verzi .   no uvidim zitra no  . pak jedine zkusim tovarni nastaveni PC 

ja by som nic neskusal. mozu to byt ovladace, alebo ingame chyba. ja mam viacero podobnych takzvanych problemov v hrach a neriesim, lebo viem ze pocitac je 200% spolahlivy .

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...