Jump to content

problem s gmailom

Recommended Posts

zdravím,

chcel som sa po vyrobnom restarte mobilu znovu prihlasit do gmailu a tu hľa,GOOGLE si myslí že to nie som ja.

tak mi dalo na verifikaciu že mam zadať posledne heslo, ale kedze ja mam to heslo rovnake od založenia učtu tak mi google neverí že som to ja.

tak som si chcel zmenit heslo cez pc kde som prihlaseny, ale aj hľa zase, google neverí že som to ja.

tak sa pýtam, to si zo mna robí google pi*u?(pardon ale mam nervy)

a dá sa s tým niečo spraviť lebo celkom rád by som ten účet chcel aj na mobile.

Ďakujem

Editoval(a) Lustig
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Lustig napsal(a):

zdravím,

chcel som sa po vyrobnom restarte mobilu znovu prihlasit do gmailu a tu hľa,GOOGLE si myslí že to nie som ja.

tak mi dalo na verifikaciu že mam zadať posledne heslo, ale kedze ja mam to heslo rovnake od založenia učtu tak mi google neverí že som to ja.

tak som si chcel zmenit heslo cez pc kde som prihlaseny, ale aj hľa zase, google neverí že som to ja.

tak sa pýtam, to si zo mna robí google pi*u?(pardon ale mam nervy)

a dá sa s tým niečo spraviť lebo celkom rád by som ten účet chcel aj na mobile.

Ďakujem

Ahoj. Taky jsem se s tím v posledních dnech setkal. No jestli se dostaneš do správ, tak by tam měla jít poslat SMS, přes kterou tě to ověří. 

Odkaz na příspěvek
On 30. 8. 2021 at 20:50, milanfon napsal(a):

Ahoj. Taky jsem se s tím v posledních dnech setkal. No jestli se dostaneš do správ, tak by tam měla jít poslat SMS, přes kterou tě to ověří. 

no bohuzial nie, ucet som si uz overil cez cislo, no ked cokolvek chcem zmenit stale neveri ze som to ja a opakuje sa ten isty problem. a problem je to ze mi nedava na vyber ziadny iny sposob na overenie, len mam napisat heslo od uctu

Odkaz na příspěvek

stalo se mi jednou něco podobného když jsem přihlašoval zákazníka na prodejně. Jeden z problémů byl že se snažil přihlásit na připojené wi-fi (možná i na místě) na kterou se normálně nepřipojoval. Nevím jestli to ověřuje ip adresu a její umístění. Taky pozor, pokud je telefon smazaný a vyžaduje teď účet při nastavování, tak při změně jeho hesla se může telefon (možná i účet) zablokovat na 72 hodin.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...