Jump to content

Nejlepší telefon Cena výkon???

Recommended Posts

Dobrý den,

Chtěl bych poradit s telefonem pro mne....Jsem hodně naročný i když moc nefotím,že mám zrcadlovku tak chci aby te telefon uměl dobrý video a také fotky...Akorát nevím co si vybrat...Jo jinak hledám telefo od 10-17k kč.

Jenom nevím co si vybrat hodně lidí mi říká ať si buď počkán Xiaomi Note 11,S21 fe nebo na A52s.Že přemýšlím buď S20 fe nebo A52,ale když vyjde něco z tohohle tak si raději počkám kdyby měl někdo jiný tip,tak určitě budu za něj rád.Jo taky aby ten telefon měl voděodolnost,že s mým štestím nechci sušit dalši utopený telefon v rýži...

Jinak nad iphonem jsem přemýšlel taky,ale mám problém s tím,že to nemá slot na microsd kartu kvůli tomu,že si dávám micro sd kartu z fotaku do telefonu a tím dávám fotky na instagram a další socialní síťe...

S pozdravem Jakub Banszel

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 22 minutami, Jakub Banszel napsal(a):

Že přemýšlím buď S20 fe nebo A52

tu A52 to bych úplně nedoporučoval sice má dobré specifikace, ale stručně řečeno není to hlavní třída. S20FE je super kousek a jeho fotky jsou opravdu na úrovni!

Docela zajímavě za mě vypadá OnePlus 9, ale bohužel nemá microSD slot. Ikdyž by se to dalo vyřešit usb přechodkou :D 

Určitě ti ale něco najde @Harry

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Jakub Banszel napsal(a):

Dobrý den,

Chtěl bych poradit s telefonem pro mne....Jsem hodně naročný i když moc nefotím,že mám zrcadlovku tak chci aby te telefon uměl dobrý video a také fotky...Akorát nevím co si vybrat...Jo jinak hledám telefo od 10-17k kč.

Jenom nevím co si vybrat hodně lidí mi říká ať si buď počkán Xiaomi Note 11,S21 fe nebo na A52s.Že přemýšlím buď S20 fe nebo A52,ale když vyjde něco z tohohle tak si raději počkám kdyby měl někdo jiný tip,tak určitě budu za něj rád.Jo taky aby ten telefon měl voděodolnost,že s mým štestím nechci sušit dalši utopený telefon v rýži...

Jinak nad iphonem jsem přemýšlel taky,ale mám problém s tím,že to nemá slot na microsd kartu kvůli tomu,že si dávám micro sd kartu z fotaku do telefonu a tím dávám fotky na instagram a další socialní síťe...

S pozdravem Jakub Banszel

Ahoj, no hele jak zmiňuješ iPhone, tak problém s SD kartou by nebyl, existují lightning -> SD adaptéry. Na druhou stranu iPhony jsou předražený a jediný důvod, proč si je koupit je právě jejich systém, takže tady by volba záležela na tobě.

Co se Androidů týče, s Skovou řadou od Samsungu v podstatě nikdy neuděláš chybu. Teď jde jen o to, jestli chceš ušetřit. Ohledně Ačkové řady jsem trochu skeptický, třeba taková A21 mi přijde extrémně předražená. Z levnějších telefonů teda doporučuju například Xiaomi Mi 10T (Pro) nebo OnePlus 8, ale je nutno počítat s nějakýma kompromisama.

Odkaz na příspěvek

Ahoj hele díky moc za všechny rady

Akorát faktteda nevím teď,že iphon jsem nikdy neměl,měl jsem huawei a teď mám zasekaný xiaomi po roce se mi začalo sekat a už mě to štve takže proto se ptám jako na jednu stranu je u samsungu dobrý,že mají ten výkup těch telefonů,ale zase mám ipad na upravovaní fotek ten zakladní....Tak nevím co plynulost mi nevadí jako myslím,že když nema telefon víc jak 60hz tak to mi nevadí jsem náročný,že na telefonu strávím tak 7h denně...

Ještě teď si můžu pořidit od kámoše za 18k iphone 11pro 256gb nevím zda se to vyplatí,že to nemá 5g,ale to mi nějak nevadí nebo mám druhou možnost si pořídít iphone 12,ale to leze až moc do kapes prostě chci mít telefon do 20k akorát nevím co....Že u oneplus se bojím že tam sníží výkon jak to teď udělali u té n ové generace . A xiaomi se začne sekat po roce ....

Kdyby byla nějaka rada tak za ni budu rád děkuji

Odkaz na příspěvek
On 31. 8. 2021 at 12:25, Jakub Banszel napsal(a):

Ahoj hele díky moc za všechny rady

Akorát faktteda nevím teď,že iphon jsem nikdy neměl,měl jsem huawei a teď mám zasekaný xiaomi po roce se mi začalo sekat a už mě to štve takže proto se ptám jako na jednu stranu je u samsungu dobrý,že mají ten výkup těch telefonů,ale zase mám ipad na upravovaní fotek ten zakladní....Tak nevím co plynulost mi nevadí jako myslím,že když nema telefon víc jak 60hz tak to mi nevadí jsem náročný,že na telefonu strávím tak 7h denně...

Ještě teď si můžu pořidit od kámoše za 18k iphone 11pro 256gb nevím zda se to vyplatí,že to nemá 5g,ale to mi nějak nevadí nebo mám druhou možnost si pořídít iphone 12,ale to leze až moc do kapes prostě chci mít telefon do 20k akorát nevím co....Že u oneplus se bojím že tam sníží výkon jak to teď udělali u té n ové generace . A xiaomi se začne sekat po roce ....

Kdyby byla nějaka rada tak za ni budu rád děkuji

Takhle, pokud ti vyhovuje iPadOS, bude ti vyhovovat i iOS. Důležitý je, abys věděl do čeho jdeš a měl to vyzkoušené. Sice se vrhneš do světa konzervatismu, takže nečekej víc jak 60Hz, USB-C či jiné skvělé věci technických vymožeností. Na druhou stranu dostaneš briliantní systém, záruku stálého výkonu a dlouhodobou podporu.

Pokud chceš zůstat u Androidu, volil bych Samsung kvůli asi nejlepší nadstavbě. OnePlus je samozřejmě taky možnost, jelikož je OxygenOS výborný, ale pro někoho se to může zdát až moc strohý. Xiaomi má jednu nevýhodu a to je právě MIUI, které je bohužel furt nedostatečně optimalizované.

Odkaz na příspěvek
Před 8 hodinami, Harry napsal(a):

Pokud chceš zůstat u Androidu, volil bych Samsung kvůli asi nejlepší nadstavbě.

Tady musím souhlasit, že jestli Android, tak Samsung, protože ta podpora je tam poslední dobou opravdu špičková, i když tedy jen u S řady, takže té bych se držel. Něco jako S21 by byla dle mého parádní volba, ale zase iPhone taky nemusí být špatný. Tady už záleží, co preferuješ 

• Like 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...