Jump to content

prosím o zhodnocení PC sestavy :)

Recommended Posts

Ahoj, hele co se týče základních komponent jako deska, CPU, RAMky, zdroj, chladič a grafika, tak je to dobré. U toho zbytku mi přijde, že se snažíš za každou cenu ušetřit, což není moc dobrý nápad. Třeba v té bedně se ti nebude moc dobře stavět a ani se vzduchem si nemyslím,  že to tam bude nějaká sláva. Raději bych šel do něčeho ověřeného jako Pure Base 500, kterou máš teď za hezkou cenu. Myslíš že i u těch periferií si můžeš vybrat něco kvalitnějšího? Třeba monitor je dobrý, pokud chceš FHD na 240Hz, ale zase o 2 tisíce výše už můžeš mít QHD při 175 Hz.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 14 minutami, milanfon napsal(a):

Ahoj, hele co se týče základních komponent jako deska, CPU, RAMky, zdroj, chladič a grafika, tak je to dobré. U toho zbytku mi přijde, že se snažíš za každou cenu ušetřit, což není moc dobrý nápad. Třeba v té bedně se ti nebude moc dobře stavět a ani se vzduchem si nemyslím,  že to tam bude nějaká sláva. Raději bych šel do něčeho ověřeného jako Pure Base 500, kterou máš teď za hezkou cenu. Myslíš že i u těch periferií si můžeš vybrat něco kvalitnějšího? Třeba monitor je dobrý, pokud chceš FHD na 240Hz, ale zase o 2 tisíce výše už můžeš mít QHD při 175 Hz.

súhlasím, ale.

karta je nedostatočná svojim výkonom na QHD a moderné AAA hry, ja osobne msi dosky ani zadarmo nechcem. a takisto sa kingston ramkam vyhýbam ak staviam AMD. odporúčam crucial , corsair, g.skill trident .

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Division2 Ubisoft napsal(a):

karta je nedostatočná svojim výkonom na QHD a moderné AAA hry

Na AAA moc ne při plném refresh ratu, ale na 60 Hz a více bez problému, ale byl to jen návrh. MSI taky moc nemám v lásce, ale zase na tu Tomahawk jsem moc hatu neslyšel. Ty Kingstony jsou mimochodem i k AMD super. 

Odkaz na příspěvek
Před 6 minutami, milanfon napsal(a):

Na AAA moc ne při plném refresh ratu, ale na 60 Hz a více bez problému, ale byl to jen návrh. MSI taky moc nemám v lásce, ale zase na tu Tomahawk jsem moc hatu neslyšel. Ty Kingstony jsou mimochodem i k AMD super. 

možností je veľa, môj osobný názor do diskusie.

• Like 1
Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Baxik CZE napsal(a):

Díky :)

hele poskládal jsem tohle je to sice o 10 000 kč dražší ale celkově je to podle mě lepší máš tam trochu lepší komponenty, vodní chlazení a o dost lepší příslušenství. tuhle sestavu můžeš použít jak na hraní tak na edit videa atd, pokud by jsi chtěl stále trochu uštřit tak můžeš npř místo rgb větráků dát normální a ušetřit ale za mě když už dáváš tolik peněz do počítače tak se nevyplácí ušetřit 5 000 kč a fungovat na lidl myši která ti za rok nebude fungovat

https://www.czc.cz/kosik

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...