Jump to content

CZC.Gaming Knight GC222, herní PC

Recommended Posts

Zdravím mám dotaz ohledně tohoto PC jestli je to dobrá koupě popřípadně jestli je něco lepší do této ceny 

Gamingový počítač, který splní nároky Full HD/QHD gamingu s vysokými FPS a umožní využití Ray-tracingu. 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz, TB 4.2GHz, 12 vláken), operační paměť 16GB DDR4 3200MHz Kingston HyperX Predator, pevné disky 512GB SSD M.2 PCIe NVMe Gigabyte a 2TB Seagate BarraCuda, grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3060 12GB GDDR6, bez mechaniky, USB 3.1/3.2 Gen 2 Type-A a Type-C, 650W zdroj Gigabyte P650B 80Plus Bronze, skříň Gigabyte GB-C200G, OS Windows 10 Home. 

Cena 35000

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, no tak ono za tu cenu asi ani nic moc lepšího aktuálně nepostavíš a tohle zní docela slušně. Jako ta grafika v tom je slušný chladič, deska je pecková, RAMky také. Čehož tedy úplně nejsem fanouškem je ten disk uvnitř a zdroj, které zrovna nemají dobrou reputci v kvalitě. 

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, milanfon napsal(a):

Ahoj, no tak ono za tu cenu asi ani nic moc lepšího aktuálně nepostavíš a tohle zní docela slušně. Jako ta grafika v tom je slušný chladič, deska je pecková, RAMky také. Čehož tedy úplně nejsem fanouškem je ten disk uvnitř a zdroj, které zrovna nemají dobrou reputci v kvalitě. 

Kamarád mi doporučil tenhle mě přijde ale horší 

https://stolni-pocitace.heureka.cz/asus-rog-strix-g15ck-cz004t/?gclid=Cj0KCQjw6NmHBhD2ARIsAI3hrM14lYLxp-jsTBu-krr2321fX5kIV7o-NbooZICKP5-jVp6KFjtsr2kaAvPuEALw_wcB

Odkaz na příspěvek
Před 12 hodinami, pablo mrak napsal(a):

Vzhledem k tomu, že tamto má 3060, tak se to fakt nevyplatí. Jinak k tomu zdroji: Teď jsem koukal a zrovna tento model od GIGABYTE problémový není. Měli totiž pár modelů, které hořeli a vybuchovali, ale tento by měl být v pohodě 😅

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...