Jump to content

Vadné pixely

Recommended Posts

Dobrý den, ahoj,

jsem tu nový, tak snad jsem vše udělal dobře. Každopádně bych se chtěl zeptat - koupil jsem si Lenovo IdeaPad Flex 5 a 2 ks jsem vracel, jelikož měly pár mrtvých nebo zaseklých pixelů a subpixelů. Stejný už raději nechci. Jaké jsou vaše zkušenosti? Které značky notebooků mají nejspolehlivější displeje? Jak je na tom Dell (uvažuji právě o něm)? 

Děkuji za odpovědi

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

No tak já mám tedy zrovna podobný problém u Dellu. On je to teda 4K displej, takže to moc dobře není vidět, ale v jeho středu je vidět celé podle vadnýchpixelů, které na černé obrazovce svítí bíle, takže to teda moc hezký pohled není 😅 A teď navíc mám u něj jiný problém, který mi výrobce nechce uznat, takže Dellu bych se vyhnul. 

Odkaz na příspěvek
Před 26 minutami, milanfon napsal(a):

No tak já mám tedy zrovna podobný problém u Dellu. On je to teda 4K displej, takže to moc dobře není vidět, ale v jeho středu je vidět celé podle vadnýchpixelů, které na černé obrazovce svítí bíle, takže to teda moc hezký pohled není 😅 A teď navíc mám u něj jiný problém, který mi výrobce nechce uznat, takže Dellu bych se vyhnul. 

Děkuji moc za odpověď. Jestli se mohu zeptat, nevíte do čeho tedy jít? Rozpočet mám do cca 20K, jenže co jsem se tak díval, s alespoň i5 nebo Ryzenem 5 za tu cenu nic moc není, protože potřebuji dotykový displej s podporou stylusu... A u těch displejů je to většinou za tu cenu FullHD, a tam to je pak s těmi vadnými pixely horší... 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...