Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den mám otázku jaký program mi ukáže teploty ram buď jsem úplně slepý nebo úplně blbý nevím ale nikde jsem žádný program nenašel mám tu HWiNFO64 ale nikde nevidím teploty ram chcu taktovat hyperx predátor 2x8gb 3200mhz zatím drží na 3400mhz ale chcu ještě víc a nevím jakou teplotu mají předem děkuji za odpověď  (jak moc špatný nápad mít r5 3500x na 4.4 ghz 1.4375v teploty při stress 55c) 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ehm... na pamětích žádný senzor teplot není. Tyto paměti generují teplo v jednotkách W, takže tam skutečně nic takového není potřeba. To je potřeba řešit až u komplikovaných ECC modulů a hlavně velikostí 64GBa víc na stick. Se tvým procesorem dáš klidně tak 3600 - 4000 MHz, ale je dobré to udržet v převodu 1:1. 

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, milanfon napsal(a):

Ehm... na pamětích žádný senzor teplot není. Tyto paměti generují teplo v jednotkách W, takže tam skutečně nic takového není potřeba. To je potřeba řešit až u komplikovaných ECC modulů a hlavně velikostí 64GBa víc na stick. Se tvým procesorem dáš klidně tak 3600 - 4000 MHz, ale je dobré to udržet v převodu 1:1. 

Mám to na 3600mhz a při stress testu v poho :) ok dík za radu další dobrá informace 

• Like 1
Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, milanfon napsal(a):

ja na g.skill trident mam teplotny senzor. ked sa dobre pamätám.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...