Jump to content

Notebook na photoshop/ upravu fotek

Recommended Posts

Ahoj, hledám několik typů na notebook s přesnými barvami. Kamarádka jde na uměleckou a chce se zabývat grafikou a upravou fotek, ale zas nechce za nb vyhodit ranec. Tak se právě ptám jestli nemáte typ na nějaký nb o kterém víte, že toto splńuje. (ano vím, že  nízká cena a kvalitní dislej nejdou spolu ;) )

Předem díky za odpovědi 

Víťa 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 13 hodinami, case cz napsal(a):

Okolo 20k případně do 30k nějaké třeba dva modeli 😀

Uf jako abych se Ti přiznal, tak mě z hlavy moc nenapadají modely, které by v této kategorii měli přesné displeje se zároveň použitelný výkon.

Co mě napadne jako první je M1 MacBook Air za 30 tisíc, to by podle mě bylo úplně ideální. 

Další co mě napadne je Asus ZenBook (jako třeba tento), protože většina z nich, co jsme měli v ruce, tak měli kvalitní displeje, avšak ten výkon tam stojí za prd, protože mají obrovské limitace.

Co má dobrý výkon za dobrou cenu a celkově i konstrukci je Acer Aspire 5, ale i přesto že displej je kvalitní, tak má hodně malé pokrytí barev. 

To stejné bych řekl třeba i o Pavilionu od HP, kde je tedy alespoň výhoda, že k tomu můžeš mít stylus. 

Abych řekl pravdu, tak velmi dobře vypadá nový Inpiron 14 od Dellu, avšak po mých zkušenostech s XPS a neschopnosti Dellu uznat chybu, tak Dell nemůžu doporučit.

Takže obecně ... za mě MacBook Air 😂 Jako píšeš že to chceš pro kamarádku, takže i z mého pohledu by to dávalo větší smysl, protože i macOS je z uživatelského hlediska přívětivější. Já bych třeba i do tohoto seznamu rád přidal něco jako Surface Pro 7, ale problém je, že tam prostě musíš být fakt dobře seznámený s Windowsem, aby ti to zařízení vyhovovalo. 

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, case cz napsal(a):

https://www.czc.cz/lenovo-ideapad-creator-5-15imh05-zelena/291926/produkt A co říkáš na todle lenovo tváří se jako výkonné a má nejspíš i spušný dislej. Ale jinak díky za typy určitě jí to přepošlu a doporučím Mac :D

Hele tenhle ZenBook mi trochu unikl a musím říct, že to vypadá hodně dobře, ale neměl jsem v ruce, takže zase nemůžu říkat, jak skvělý by to bylo, ale jo, vypadá to slušně :D 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...