Jump to content

Počítač ztuhne

Recommended Posts

Ahoj, mám problém se starým počítačem. Při používání často ztuhne. Nejprve se sekne myš a klávesnice nebo se úplně vypnou. Poté se sekne obraz nebo se taky vypne. Počítač musím vypnout a když ho chci znova zapnout, tak se většinou nezapne obraz, ale počítač běží. Potom jde zapnout až po nějaké době, kdy ho nechám odpočinout.

Zkusil jsem zreinstalovat Windows (Win7), zkontroloval jsem kabely a nic nepomohlo.

Děkuji za každou radu.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 38 minutami, Petr* napsal(a):

Ahoj, mám problém se starým počítačem. Při používání často ztuhne. Nejprve se sekne myš a klávesnice nebo se úplně vypnou. Poté se sekne obraz nebo se taky vypne. Počítač musím vypnout a když ho chci znova zapnout, tak se většinou nezapne obraz, ale počítač běží. Potom jde zapnout až po nějaké době, kdy ho nechám odpočinout.

Zkusil jsem zreinstalovat Windows (Win7), zkontroloval jsem kabely a nic nepomohlo.

Děkuji za každou radu.

skus vymenit zdroj . toto iste som mal aj ja na jednom pc.

Odkaz na příspěvek
On 1. 5. 2021 at 10:08, Division2 Ubisoft napsal(a):

skus vymenit zdroj . toto iste som mal aj ja na jednom pc.

Já to taky párkrát viděl, ale bylo to naopak grafikou nebo deskou. Ono se to někdy dá zjistit z event logu ve Windowsu. 

Odkaz na příspěvek
Před 4 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

dôležitá informácia je "da sa zapnut po nejakej dobe" , to preto lebo vychladne zdroj ktory sa prehreje alebo suciastka v nom. a presne toto som mal. nevravim ze na 100% to bude ono. ja osobne by som zacal presne tam.

Tak záleží jak dlouho je "po nejakej dobe", jestli je to třeba pár hodin, tak to fakt nejspíš vypadá na zdroj.

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, milanfon napsal(a):

Tak záleží jak dlouho je "po nejakej dobe", jestli je to třeba pár hodin, tak to fakt nejspíš vypadá na zdroj.

Znovu jde zapnout nejdřív tak po půl hodině. Díky za rady, zkusím a uvidím.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...