Jump to content

Recommended Posts

Ahojte, nevíte co s touto CRT obrazovkou? Neznáte nějaké parametry a další informace? A nějaké to schéma zapojení?

Obrazovka by měla být zcela funkční. Vlákno u CRT obrazovky žhavý.

Obrázky malé CRT obrazovky:

66F9C13A-CF74-4970-9977-2DD0D6FF6632.thumb.jpeg.0c2f74da02542276527c78deb7cde17d.jpeg0BCB2131-83FA-4DC2-8643-E9C01018EC98.thumb.jpeg.9256715dc231b9e0a27e19bd0978ae2c.jpeg537E5F08-AD2F-4D00-AEA2-0B839AB91C05.thumb.jpeg.c5360d8e387ba5b43e6de3a14f902dee.jpeg

Editoval(a) CzechDaniel
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
  • CzechDaniel changed the title to Malá CRT Obrazovka
Před 8 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Lampa osciloskopu. Nějaké schéma zde: https://www.radiomuseum.org/tubes/tube_b7s1.html

Gerard's RFT EO1/71a

Pokud k tomu nemáš celý přístroj, nebo nástroje jak to zprovoznit, tak je to spíš na výstavku.

Ahoj, děkuji za odpověď.  Rozebral jsem to osciloskopu, jen jsem chtěl najít nějaké další využití.

Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, CzechDaniel napsal(a):

Ahoj, děkuji za odpověď.  Rozebral jsem to osciloskopu, jen jsem chtěl najít nějaké další využití.

Nějaké další použití to asi bude mít, ale s tím bych šel spíš na nějaké fórum přímo o elektrotechnice, kde máš větší šanci najít více uživatelů, kteří by věděli co s tím :)

Odkaz na příspěvek
Před 5 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Nějaké další použití to asi bude mít, ale s tím bych šel spíš na nějaké fórum přímo o elektrotechnice, kde máš větší šanci najít více uživatelů, kteří by věděli co s tím :)

Ok, děkuji moc. Půjdu se zeptat na nějaké fórum o elektrotechnice.

Ale ještě mám jednu otázku: 

Jakou cenu to má? Kolik roků to asi může být staré? A jestli je lepší to dát na výstavku nebo to v něčem použít?

Editoval(a) CzechDaniel
Odkaz na příspěvek
On 24. 4. 2021 at 17:20, CzechDaniel napsal(a):

Ok, děkuji moc. Půjdu se zeptat na nějaké fórum o elektrotechnice.

Ale ještě mám jednu otázku: 

Jakou cenu to má? Kolik roků to asi může být staré? A jestli je lepší to dát na výstavku nebo to v něčem použít?

To ti řeknou asi spíš taky tam :)

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...