Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, ExtremixCZ napsal(a):

Dobrý den, stáhl jsem si z internetu hru, ale asi je to virus. Zablokoval mi to antivirus a když jsem to chtěl smazat, windows mi řekl, že ta aplikace běží. Poté jsem si všiml tohoto. Neví někdo jak to odstranit?

Áno vieme ako sa toho zbaviť: čistá inštalácia windows a nesťahovať z netu každú s..čku!

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
On 23. 4. 2021 at 19:35, ExtremixCZ napsal(a):

Dobrý den, stáhl jsem si z internetu hru, ale asi je to virus. Zablokoval mi to antivirus a když jsem to chtěl smazat, windows mi řekl, že ta aplikace běží. Poté jsem si všiml tohoto. Neví někdo jak to odstranit?

Bez názvu.png

zkusils na to kliknout pravým tlačítkem a dát "odpojit jednotku"? :D

Odkaz na příspěvek
On 23. 4. 2021 at 19:35, ExtremixCZ napsal(a):

Bez názvu.png

mne sa presne toto stalo ked som si "legálne" sťahoval zo steamunlocked COD mw3, a vyskočilo mi presne toto isté+že mam v pc trojana. spravil som vsetko co mi odporucal antivir a cez IO bit uninstaller sa mi to nejako podarilo odstranit. ale ako to ti neviem presne povedať

Odkaz na příspěvek
Před 23 minutami, Lustig napsal(a):

mne sa presne toto stalo ked som si "legálne" sťahoval zo steamunlocked COD mw3, a vyskočilo mi presne toto isté+že mam v pc trojana. spravil som vsetko co mi odporucal antivir a cez IO bit uninstaller sa mi to nejako podarilo odstranit. ale ako to ti neviem presne povedať

stramunlocked by měl být Safe ale na 100% to nevím. Většina her co stáhneš ti antivirus zakáže většinou kvůli cracku. Hlavně Windows Defender. 

Odkaz na příspěvek
Před 24 minutami, Vojtěch Šokala napsal(a):

stramunlocked by měl být Safe ale na 100% to nevím. Většina her co stáhneš ti antivirus zakáže většinou kvůli cracku. Hlavně Windows Defender. 

sry zle som povedal, bolo to z ocean of games

Odkaz na příspěvek
Host
Reagovat na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen jako video..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš původní obsah byl obnoven. .   Vymazat editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit nové...