Jump to content

Jaký 32" LCD???

Recommended Posts

Zdravím všechny.

Po delší odmlce jsem zpět a hned prosím o Vaše rady a názory.

Dostalo se mi příležitosti pořídit si sice již použité, ale zánovní LCD monitory za velmi slušné ceny....

1) MSI Gaming Optix MAG322CQR...záruka 24 měsíců = 9.960,-Kč nový za 11.990,- CZC

2) Samsung ODYSSEY G7...záruka 6měsíců = 10.500,-Kč nový za 15.990,-

Oba jsou lákavé, ale mám asi zásadní problém a to, že u MSI není adaptivní G-sync kdežto u Samsungu ano ( o frekvenci 165 proti 240Hz nemluvě ). Jinak mám momentálně i7 9700KF k tomu MSI RTX2080 Trio Gaming a 32GB 2400Mhz, kdy hraju na MSI Optix G27C2, což je klasický 27" prohnutý LCD monitor ve fullHD a 144Hz obnovovací frekvencí ( původně jsem ho měl k i7 7700K + MSI GTX1070Ti + 16GB 2133 Mhz ).

Chtěl bych požádat jestli by jste svou radou nebo názorem napsali, který z těch dvou by Vám samotným udělal radost,vyjímal by se v herním koutku, dělal Vám společnost u počítače atd. ???

Předem díky Všem...

Editoval(a) Argo37
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
  • Argo37 changed the title to Jaký 32" LCD???

samsung je technicky lepší

msi nemá problém s gsync. čo potvrdilo mnoho ludi prave s RTX20xx

sam mam msi ag32cq primarne na hry, no problem s gsync. spokojnosť.

samozrejme za rovnaku cenu možno by som skusil ten samsung, ale priorita je pre mna zaruka . všetko sa kazi a špecialne komponenty.

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Division2 Ubisoft napsal(a):

samsung je technicky lepší

msi nemá problém s gsync. čo potvrdilo mnoho ludi prave s RTX20xx

sam mam msi ag32cq primarne na hry, no problem s gsync. spokojnosť.

samozrejme za rovnaku cenu možno by som skusil ten samsung, ale priorita je pre mna zaruka . všetko sa kazi a špecialne komponenty.

Mno u MSI LCD monitoru je jen určitá část z nich, který podporují adaptabilní G-Sync a zrovna tenhle v seznamu není, proto mám obavu, že to nebude úplně košér oproti tomu Samsungu, který to má oficiálně i v tech.paramatrech. Třeba ten můj současný MSI 27" mám zapnutý Freesync na monitoru, ale v ovládacách panelech NVidia nemám možnost zaškrtnout onen adaptabilní G-sync...???

Odkaz na příspěvek
Před 8 minutami, Argo37 napsal(a):

Mno u MSI LCD monitoru je jen určitá část z nich, který podporují adaptabilní G-Sync a zrovna tenhle v seznamu není, proto mám obavu, že to nebude úplně košér oproti tomu Samsungu, který to má oficiálně i v tech.paramatrech. Třeba ten můj současný MSI 27" mám zapnutý Freesync na monitoru, ale v ovládacách panelech NVidia nemám možnost zaškrtnout onen adaptabilní G-sync...???

moznost cislo 1. mas to cez DisplayPort?

moznost cislo 2. nieco je zle.

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Division2 Ubisoft napsal(a):

moznost cislo 1. mas to cez DisplayPort?

moznost cislo 2. nieco je zle.

mFacepalmmNo jasny sme doma....pred casem jsem prehazoval kabel, pac doma mam jediny DP a potreboval jsem propojit jiny pocitac a uz jsem zpet neprohodil za HDMI...i proto jedu jen na 120Hz...🤣🤣🤣

Mno jo ja hlava derava, berlu mrazilku zapomnel doma....🤣🤣🤣

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...