Jump to content

Problém s Notebookom

Recommended Posts

Ahojte, moja kamarátka má problém s notebookom taký, že keď na ňom pracuje, niečo píše a podobne tak sa jej uspí. To tvrdí ona. Viete mi niekto niečo poradiť? Ja viem že to je málo informácii ale keď tak ja jej napíšem a zistím všetko podstatné. Bohužiaľ býva odo mňa tak 3 hodiny takže nemám k dispozícii notebook.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ahoj, jestli chápu správně, tak během psaní se uspí? Přijde mi to divné sám to určitě neudělá pokud nebude vybitá baterie :D Jinak jedině nějaké klávesová zkratka a nebo někde v horním žádná klávesnice je tlačítko pro spánek. Určitě by bylo fajn vědět značku a model.

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, David Morávek (Dave) napsal(a):

Ahoj, jestli chápu správně, tak během psaní se uspí? Přijde mi to divné sám to určitě neudělá pokud nebude vybitá baterie :D Jinak jedině nějaké klávesová zkratka a nebo někde v horním žádná klávesnice je tlačítko pro spánek. Určitě by bylo fajn vědět značku a model.

Posielam fotku modelu ntb a ona tvrdí že žiadne tlačidlo na klávesnici nie je a že vraj ho má stále na nabíjačke a k tomu jej na baterke vydrží cca 3 hodiny takže si myslím že v baterke nie je problém. Ja som pôvodne myslel, že sa jej prehrieva ale to by jej spadol do tej čiernej obrazovky s chybovým kódom a to sa nestane. 

165525745_286781279741513_529443875858918977_n.jpg

Odkaz na příspěvek
Před 43 minutami, Petr.siska napsal(a):

Jen tipuji, ale nestává se jí to třeba, když píše něco v čem je znak 1, 2+ nebo ě? Může totiž občas zavadit o klávesu F1, na které defaultně není funkce F1, ale ta druhá, což je režim spánku.

image.png.19a455bd3bf7be84e9f3472a2381c145.png

Nie tak to u nej nefunguje, musí použiť klávesnicu Fn a potom F1 a tak potom uspí notebook. 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...