Jump to content

EVGA představila nové herní příslušenství

Recommended Posts

Zdravím.

Společnost EVGA je především známá jakožto výrobce HW komponent typu grafických karet nebo zdrojů. V článku na odkaze jest popsáno uvedení na trh periférie, které mají např. senzor detekující uživatele....více čtěte v článku z odkazu....

EVGA uvádí nové myši i klávesnice, které detekují přítomnost uživatele | Svět hardware (svethardware.cz)

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
  • 2 weeks later...
On 10. 2. 2021 at 23:29, milanfon napsal(a):

Podle specifikací to vypadá kvalitně, ale ten design mi přijde takový moc generický 😅

Já jsem si říkal, že by nebylo od věci udělat nějakou limitovanou edici klasických periférií ještě z dob jako PMD-85 ( ta klávesnice v retro stylu... ) samo jenom jako imitaci spolu s inspirací převedeno do moderního věku....takovéhle retro kousky by mě bavily...

PMD_85-1.jpg

podobně pak stará dobrá klasika z 90.let ....podobně kdyby předělal někdo starý typ šedobílé klávesnice do moderní podoby s funkčními klávesami, multimediální ovládání a k tomu další moderní prvky jako bílé nebo RGB podsvícení, makro klávesy a klidně jako bezdrátovou s možností připojit přes USB...jop to bych bral....hold nostalgie v moderním kabátě...

Odkaz na příspěvek
Před 10 hodinami, Argo37 napsal(a):

Já jsem si říkal, že by nebylo od věci udělat nějakou limitovanou edici klasických periférií ještě z dob jako PMD-85 ( ta klávesnice v retro stylu... ) samo jenom jako imitaci spolu s inspirací převedeno do moderního věku....takovéhle retro kousky by mě bavily...

PMD_85-1.jpg

podobně pak stará dobrá klasika z 90.let ....podobně kdyby předělal někdo starý typ šedobílé klávesnice do moderní podoby s funkčními klávesami, multimediální ovládání a k tomu další moderní prvky jako bílé nebo RGB podsvícení, makro klávesy a klidně jako bezdrátovou s možností připojit přes USB...jop to bych bral....hold nostalgie v moderním kabátě...

Tyjo zrovna včera jsem koukal na něco takového na Aliexpressu, co byla klávesnice jako ve stylu starých IBM klávesnicí, ale mělo to normální patice na dnešní switche a tedy jsis tam mohl dát moderní klávesy, ale celé to bylo v takovém retro stylu jako toto :D 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...