Jump to content

Recommended Posts

Zdravím,

včera pri hraní Battlefrontu II som si všimol že sem tam sa mi to tak zvlastne laguje ale neriesil som to, no dnes ked som zapol na pc hry gta V, MC, Apex, Battlefront II, PUBG Lite mi to normalne ide, ale pokial zacnem hybat myskou tak mi to ako keby dropne na 2-3 fps. ale nerobí to pri cs-go a Tomb raider(2013) a pri bežnom používaní tam to vyzera ze to funguje spravne. Vyskúšal som druhú myš a tá to nerobila.

PC mam tyzden a pol a cely cas vsetko fungovalo normalne.Skúsil som už preinštalovat drivery ale nič sa nezmenilo.Možno to s tým nič nema ale preistotu to napíšem -predvčerom som si stiahol AMD overdrive a po inštalácii mi krasne naskočila modrá smrť, odstránil som súbory ale nepodarilo sa mi to kompletne odinštalovať.

Myš mám Gigabyte m6900

Ďakujem

Editoval(a) Lustig
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 6 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

mne to pripadá ako "básnická otázka". vlastne si si zistil chybu sám, aj si si odpovedal. vymeň myš. alebo ešte skús na druhom počítači, ale pri cenách myší by som neriešil. môže byť elektronika vadná, kábel v skrate... na myši.

asi mi nič iné nezostáva,už sa mi podarilo aj odinštalovať amd overdrive ale stale nič. ale nerozumiem ako je možné, že v niektorých hrách to extrémne laguje a v niektorých to ide uplne normálne.

Editoval(a) Lustig
Odkaz na příspěvek
Před 9 minutami, Lustig napsal(a):

asi mi nič iné nezostáva,už sa mi podarilo aj odinštalovať amd overdrive ale stale nič. ale nerozumiem ako je možné, že v niektorých hrách to extrémne laguje a v niektorých to ide uplne normálne.

používaj myš ktorá nerobí problémy, ak sa to zopakuje, tak nebude chyba v myši ale v systéme. také veci ako nová inštalácia systému na skúšku by som snáď ani nemusel už písať. normálne navrhujem každému povinne jeden SSD 120GB disk za 20€ kôli takýmto prípadom, do 10 minút nahratý systém, potom odkúšať veci, a hneď vie človek na čom je.

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek
  • 3 months later...
On 29. 1. 2021 at 10:56, Division2 Ubisoft napsal(a):

používaj myš ktorá nerobí problémy, ak sa to zopakuje, tak nebude chyba v myši ale v systéme. také veci ako nová inštalácia systému na skúšku by som snáď ani nemusel už písať. normálne navrhujem každému povinne jeden SSD 120GB disk za 20€ kôli takýmto prípadom, do 10 minút nahratý systém, potom odkúšať veci, a hneď vie človek na čom je.

nuž po dlhšej dobe som si kupil novu myš(asus tuf m3)a robi uplne to iste.chcem sa spytat ci bude stacit ist cez nastavenia a resetnut windows alebo mam zobrat znovu usb a všetko načisto preinštalovať. a zvlastne je ze bluetooth myšky funguju normalne ale kablove nefunguju.sranda je že mi to prvy den normalne fungovalo a skusim ju potom po 2 dnocha  uz nefunguje normalne

Editoval(a) Lustig
Odkaz na příspěvek
Před 3 hodinami, milanfon napsal(a):

Do jakého počítače, desky a konkrétního USB portu to máš zapojené? 

uz to je asi jedno, ale mal som to v pc co mam tu spísaný,(doska msi b450 tomahawk)usb porty som prestriedal všetky aj s reinstallom driverov a skusanim nejakych driverov co som nasiel nic nepomohlo.ale co zatial vyzera ze pomohlo bol ten reset windowsu.zatial myška funguje jak ma. myslim si ze to bolo tým ze som si predtym stiahol amd overdrive o ktorom som sa dozvedel ze verzia co som si stiahol nebola kombatibilna ani s mojim cpu ani s win 10, a potom mi poriadne ani nešiel odinšatlovať. takze uvidim trz si idem posťahovať naspäť veci čo potrebujem a uvidim. možno to vyrieši aj problem s Console app ktory som riešil ale nevyriešil

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Lustig napsal(a):

uz to je asi jedno, ale mal som to v pc co mam tu spísaný,(doska msi b450 tomahawk)usb porty som prestriedal všetky aj s reinstallom driverov a skusanim nejakych driverov co som nasiel nic nepomohlo.ale co zatial vyzera ze pomohlo bol ten reset windowsu.zatial myška funguje jak ma. myslim si ze to bolo tým ze som si predtym stiahol amd overdrive o ktorom som sa dozvedel ze verzia co som si stiahol nebola kombatibilna ani s mojim cpu ani s win 10, a potom mi poriadne ani nešiel odinšatlovať. takze uvidim trz si idem posťahovať naspäť veci čo potrebujem a uvidim. možno to vyrieši aj problem s Console app ktory som riešil ale nevyriešil

No tohle je podle mě u MSI desek normální ona je tam ECO funkce, která ti právě takto začne odpojovat myš. Ideální je to zapojovat do USB 2.0 portů, které by to dělat neměli, případně vypnout všechny tyto ECO funkce. 

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Vytvořit nové...