Jump to content

Stavba nové počítače

Recommended Posts

Postavil jsem si počítač s amd ryzen 5 3600, Asus tuf gaming b550, radeon rx 560,  HyperX Predator 16x2GB DDR4 3200 CL16 a 750W zdroj. Když jsem zapojit monitor pomocí hdmi nebo DisplayPort tak mi dává no signal. Fungovalo mi RGB na Ram, základní desce i klávesnici. Nevíte někdy co s tím muže být ?

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 25 minutami, Adam Prokop napsal(a):

Postavil jsem si počítač s amd ryzen 5 3600, Asus tuf gaming b550, radeon rx 560,  HyperX Predator 16x2GB DDR4 3200 CL16 a 750W zdroj. Když jsem zapojit monitor pomocí hdmi nebo DisplayPort tak mi dává no signal. Fungovalo mi RGB na Ram, základní desce i klávesnici. Nevíte někdy co s tím muže být ?

diagnosticke LED na doske nič nevravia?

Odkaz na příspěvek
Před 13 hodinami, Adam Prokop napsal(a):

Špatně zasunutá grafická karta?

Odkaz na příspěvek

Já jenom menší Hujerovské připomenutí že už je čas sehnat nějakou lepší grafiku...klidně RX580 8GB a pokud nelpíš na AMD tak nějakou ze starších GTX1070/170Ti, GTX 1080/1080Ti bo ještě lépe RTX2060Super anebo RTX2070/2070Super....

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...