Jump to content

Recommended Posts

Hellow, 

Kupil som si nove PC.

Ryzen 5600X

B550 AEROLUS PRO

PATRIOT 4400MHZ

FRACTAL S6 VISION 

FRACTAL ION+ 660P 

Najskôr somdal aorus B550 PRO.

Po zlozeni som nevedel chytit video signal stále dokola blikali tie diotky, jeden dlhy pip a dva kratke čo znači grafiku ale v nej problem nebol. Skonštatoval som, ze je problem v doske.Tak som si kupil B550 AORUS ELITE V2 

Teraz sa dostanem do biosu a v Tweaker pri cpu svieti 0.00 MHz Frequency.. Ked dam flasku z windowsom nabehne len logo a nic sa nedeje. Môžete mi poradit co stym ? Mohol som ten CPU spalit ked som ho par krat na par minit pustil bez hladica ? Mam nieco zle nastavene v biose ? 

16105484776234234212664543765263.jpg

16105493461646839555990123915275.jpg

16105494212209003104260229956502.jpg

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Division2 Ubisoft napsal(a):

je načase zveriť stavbu pc niekomu kto sa rozumie , mudrovať tu a hadať teorie asi nema zmysel.

Ty sa tu debatu snažíš zabiť skor ako vôbec začala 😅 teraz kukam ze tam je bios z 08/07/2020 tak skusim ešte ten bios flashnut.. ak najdem na suporte novší

Odkaz na příspěvek
1 hour ago, Tomáš Zajac napsal(a):

Ty sa tu debatu snažíš zabiť skor ako vôbec začala 😅 teraz kukam ze tam je bios z 08/07/2020 tak skusim ešte ten bios flashnut.. ak najdem na suporte novší

v nedavnom prispevku som jasne pisal , nepamätam či tebe alebo inej osobe presne to iste, bios z 1.7.2020 a ryzen 5600X, a kedy ze to vydali R5000??? 11.2020. ach ludia, zverte stavbu niekomu kto sa rozumie,, a potom tu zbytocne riesite , a pritom je chyba medzi stolickou a klavesnicou.

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek
On 13. 1. 2021 at 18:44, Division2 Ubisoft napsal(a):

v nedavnom prispevku som jasne pisal , nepamätam či tebe alebo inej osobe presne to iste, bios z 1.7.2020 a ryzen 5600X, a kedy ze to vydali R5000??? 11.2020. ach ludia, zverte stavbu niekomu kto sa rozumie,, a potom tu zbytocne riesite , a pritom je chyba medzi stolickou a klavesnicou.

Takže ty si vlasne vedel kde je problém ale nepovedal si mi to pretože si to niekam písal predtým ale mal si čas napísať aby som dal niekomu zarobiť čo to flashne za 15 min a zobere x eur xD Ďakujem za nič a lúčim sa s takým Fórum.  Ak je tvojich 1684 všetko takýto trash talk :-) 

Odkaz na příspěvek
Před 4 minutami, Tomáš Zajac napsal(a):

Takže ty si vlasne vedel kde je problém ale nepovedal si mi to pretože si to niekam písal predtým ale mal si čas napísať aby som dal niekomu zarobiť čo to flashne za 15 min a zobere x eur xD Ďakujem za nič a lúčim sa s takým Fórum.  Ak je tvojich 1684 všetko takýto trash talk :-) 

nabuduce treba pouzit vyhladavanie , ani nie par hodin pred tebou sa na to iste niekto pytal, sa tu opakujem ako taky papgaj, kazdopadne ziadne zarobky ani nic podobne nepodporujem viem ze update biosu trva 5 minut aj s cestou. ja osobne by som sa hanbil zobrat za to co i len euro. ale nechcem aby si neznaly clovek hned odpalil nove veci ak sa tomu nerozumie. kazdopadne hocikde inde ti poskytnu zrucnosti skusenosti a opravu na dialku na pockanie. maj sa zbohom.

Editoval(a) Division2 Ubisoft
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...