Jump to content

Recommended Posts

Chcem sa opýtať, že čo s windowsom na novom PC. Mám môj starý notebook a na ňom mám windows 10. mám tam konto. heslo a mail. Kód neviem. Aktivoval sa automaticky pri prvotnom spustení notebooku. Dá sa do môjho nového PC pridať toto konto? a budem mať windows?

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
1 hour ago, Andrej Eštvan napsal(a):

Chcem sa opýtať, že čo s windowsom na novom PC. Mám môj starý notebook a na ňom mám windows 10. mám tam konto. heslo a mail. Kód neviem. Aktivoval sa automaticky pri prvotnom spustení notebooku. Dá sa do môjho nového PC pridať toto konto? a budem mať windows?

asi nie.

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Andrej Eštvan napsal(a):

Účtem se přihlásíš, ale licence aktivovaná nebude - ta je jen na jedno zařízení.

Odkaz na příspěvek
Před 2 hodinami, Andrej Eštvan napsal(a):

Za zkoušku nic nedáš. Máš ten kód ze zadní strany notebooku? Přihlaš se na účet, zadej kód a uvidíš. Ten kód se dá myslím dostat i z toho notebooku. Je na to někde návod, pohledej. Kdyžtak koupíš klíč z bazoše za 100Kč.

Editoval(a) westikkrystof
  • Like 1
Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď