Jump to content

Recommended Posts

Tak nějak mám osobně pocit, že by to bylo spíše zbytečné... ostatně chvilku něco takového dokonce existovalo, avšak brzy došlo na úmrtí.

Co by sis od toho sám představoval? :) 

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Hele fórum je tady z důvodu, aby si tyhle diskuze mohl přečíst každý a nemusel se kvůli mnoha věcem znovu ptát. Discord je slepá ulička. 

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek
Před 23 hodinami, milanfon napsal(a):

Hele fórum je tady z důvodu, aby si tyhle diskuze mohl přečíst každý a nemusel se kvůli mnoha věcem znovu ptát. Discord je slepá ulička. 

V tomhle s Milanem souhlasím. Pokud ale někdo touží po Discord Tech komunitě, tak v podpisu mám link, nejedná se o nic oficiálně pod nikým,, slouží tak k pokecu, na řešení opakujících se problémů je fórum lepší, možnost hovoru je však taky super.

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Romantus97 napsal(a):

V tomhle s Milanem souhlasím. Pokud ale někdo touží po Discord Tech komunitě, tak v podpisu mám link, nejedná se o nic oficiálně pod nikým,, slouží tak k pokecu, na řešení opakujících se problémů je fórum lepší, možnost hovoru je však taky super.

Jooo to rozhodně. Mně se teda stršně líbí, že to fórum už k tomuto účelu slouží a spousta lidí sem zavítá jen aby si přečetli něco, co se tady řešilo a z toho mám fakt radost :D

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...