Jump to content

Recommended Posts

Zdravím , původně jsem chtěl koupit 3080FE za nvidiou uvadených 18900,- což se zdá jako utopie jelikož tyto grafiky vznikli jen na papíře a osobně si myslím že karta nemá větší hodnotu natož nedej bože žebych měl zaplatit něco navíc za jinou verzi, rozhodl jsem se že dám šanci AMD konkrétně 6800XT která mít větší výkon nez 3080 , otázka zní start prodeje je zítra 18.11 , amd nema v česku ofiko zastoupení jako nvidia ,  karty zatím nejsou zalistované ani na alza kde byli předtím i procesory ryzeny 5000 před vydáním , kde koupit nebo nějaké rady tipy?

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 12 minutami, Pavel Medek napsal(a):

Zdravím , původně jsem chtěl koupit 3080FE za nvidiou uvadených 18900,- což se zdá jako utopie jelikož tyto grafiky vznikli jen na papíře a osobně si myslím že karta nemá větší hodnotu natož nedej bože žebych měl zaplatit něco navíc za jinou verzi, rozhodl jsem se že dám šanci AMD konkrétně 6800XT která mít větší výkon nez 3080 , otázka zní start prodeje je zítra 18.11 , amd nema v česku ofiko zastoupení jako nvidia ,  karty zatím nejsou zalistované ani na alza kde byli předtím i procesory ryzeny 5000 před vydáním , kde koupit nebo nějaké rady tipy?

Důležité je kupovat až vyjdou recenze a bude srovnání výkonu s RTX3000. Ty by měly vyjít zároveň s uvedením do prodeje.

Jinak je třeba čekat, až je zalistují eshopy..

Editoval(a) Petr.siska
Odkaz na příspěvek

neviem ako v cechach ale Datacomp.sk mal za MSRP ceny procaky tj. 299€ , stale lepsie ako NGREEDIA, akonahle sa vypredali tak nasadili o 20€ vyššiu cenu, takže ak to takto bude s grafikami tak treba ihned kupit, potom cena uz len hore pojde. to co ukazali u R5000 to iste su schopny dodrzat u grafik, ak by som planoval 6800XT tak nevaham ani sekundu. ako sa tu píše, papierovy predaj NGREEDIA grafik. vysmech, a pritom na bazosi ich maju viac ako v obchodoch. vlastne kto tu vravi o nejakej nedostupnosti, je ich vsade plno. nie je problem. mPleb

1792192954_obrzok.thumb.png.df77cd5bf457ee61f7f96d86d025b27a.png

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Division2 Ubisoft napsal(a):

neviem ako v cechach ale Datacomp.sk mal za MSRP ceny procaky tj. 299€ , stale lepsie ako NGREEDIA, akonahle sa vypredali tak nasadili o 20€ vyššiu cenu, takže ak to takto bude s grafikami tak treba ihned kupit, potom cena uz len hore pojde. to co ukazali u R5000 to iste su schopny dodrzat u grafik, ak by som planoval 6800XT tak nevaham ani sekundu. ako sa tu píše, papierovy predaj NGREEDIA grafik. vysmech, a pritom na bazosi ich maju viac ako v obchodoch. vlastne kto tu vravi o nejakej nedostupnosti, je ich vsade plno. nie je problem. mPleb

1792192954_obrzok.thumb.png.df77cd5bf457ee61f7f96d86d025b27a.png

Máš pravdu všude jich je plno ale za cenu + 5 tisíc , osobně nemam problém to zaplatit ale z morálního hlediska něco takto přeplácet zbytečně mi mozek nedovolí

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Pavel Medek napsal(a):

Máš pravdu všude jich je plno ale za cenu + 5 tisíc , osobně nemam problém to zaplatit ale z morálního hlediska něco takto přeplácet zbytečně mi mozek nedovolí

osobne mam určite problem zaplatit niekomu o 5k czk za nič, z principialneho hladiska.  jednoducho staci byť trpezlivy, onedlho budu vracat nepredane grafiky do obchodov . alebo ich predaju za nakup.

• Souhlasím 1
Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Pavel Medek napsal(a):

Mě se nepodařilo , měl jsem ji v košíku a nešla zvolit přeprava 😓 , jj a na bazosi už jich je plno za 25 , mám chuť si s někým dat sraz dat mu 19 zebrat kartu popr facku kdyby se cukal 😂😂😂

nepáči sa mi obal, som nasraty. idem vratit.

IMG_20201119_183842.jpg

IMG_20201119_183850.jpg

IMG_20201119_183718.jpg

• Haha 1
Odkaz na příspěvek
Zveřejněno (upraveno)

Nakonec se mi podařilo sehnat rtx 3070 za pěkné peníze sice jsem chtěl tu radeonku ale co uz.. , tedka ještě procesor mám v plánu chtěl bych ten 5600x , 2600x co mám teď už asi na tuto kartu stačit nebude že? 2K hraní cyberpunk atd :-D

Editoval(a) Pavel Medek
Odkaz na příspěvek
Před 7 hodinami, Pavel Medek napsal(a):

Nakonec se mi podařilo sehnat rtx 3070 za pěkné peníze sice jsem chtěl tu radeonku ale co uz.. , tedka ještě procesor mám v plánu chtěl bych ten 5600x , 2600x co mám teď už asi na tuto kartu stačit nebude že? 2K hraní cyberpunk atd :-D

presne tak, nebude stačiť. na čisté hranie 5600X, stream a nahrávanie klipov z hier minimálne 5800X a ešte lepšie 5900X .

• Like 1
Odkaz na příspěvek
On 24. 11. 2020 at 8:44, Division2 Ubisoft napsal(a):

presne tak, nebude stačiť. na čisté hranie 5600X, stream a nahrávanie klipov z hier minimálne 5800X a ešte lepšie 5900X .

Vzdávám to a beru aj předchozí generaci klidne 3600x popr 3700x , nechce se mi čekat stejně ty procesory nikdě nejsou a svůj setup jsem už prodal ...

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...