Jump to content

USB konektor se vyklá

Recommended Posts

Zdravím, už déle se mi viklá USB konektor v portu, takže se mi sluchátka neustále vypínají a zapínají, takže mě to dost štve, a pak to začíná dělat takové praskavé zvuky.

A od vás bych chtěl vědět, jestli neznáte nějaký způsob nebo zlepšovák, kterým bych mohl viklání zastavit, napadlo mě to přilepit třeba izolepou, ale nevím jak by to vypadalo, a asi to neni moc dobrý nápad.

Děkuji za všechny rady.

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 16 hodinami, Neikless napsal(a):

snad to bude stačit.

Napiš model notebooku (podle klávesnice nějaké Lenovo??). Je možné, že více uživatelů má podobný problém a dalo by se případné řešení nalézt i na netu.

Co mě napadá je, že v tom místě není deska (třeba už z výroby) pořádně přichycena k šasi a tedy v místě s usb konektorem je větší průhyb, který pohybuje i s ostatními konektory, tedy i s jackem.

Odkaz na příspěvek

Ano je to Lenovo, Lenovo IP L340 ,to je dost možné, a dá se to nějak utáhnout nějakým šroubováčkem nebo něčím, aby se to neviklalo?

Před 5 hodinami, Petr.siska napsal(a):

Napiš model notebooku (podle klávesnice nějaké Lenovo??). Je možné, že více uživatelů má podobný problém a dalo by se případné řešení nalézt i na netu.

Co mě napadá je, že v tom místě není deska (třeba už z výroby) pořádně přichycena k šasi a tedy v místě s usb konektorem je větší průhyb, který pohybuje i s ostatními konektory, tedy i s jackem.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...