Jump to content

Hledám lehký notebook na programování

Recommended Posts

Zdravím,

Chtěl bych poprosit o nějaké doporučení na notebook do 20 tisíc.

Chtěl bych aby byl lehký, měl 14 palců, výkonný tak akorát, aby utáhl IDE (IntelliJ), Chrome a něco k tomu, velmi tichý (nejlépe nějaký fanless) a aby vydržel v běžném provozu minimálně 8 hodin.

Takový drobnější požadavky jsou, aby nebyl nějak složitě uzavřený a dal se na něm rozběhnout linux a aby měl nabíjení přes usb-c.

Díky za rady.

Editoval(a) Miroslav Turhobr
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 19 hodinami, Miroslav Turhobr napsal(a):

Zdravím,

Chtěl bych poprosit o nějaké doporučení na notebook do 20 tisíc.

Chtěl bych aby byl lehký, měl 14 palců, výkonný tak akorát, aby utáhl IDE (IntelliJ), Chrome a něco k tomu, velmi tichý (nejlépe nějaký fanless) a aby vydržel v běžném provozu minimálně 8 hodin.

Takový drobnější požadavky jsou, aby nebyl nějak složitě uzavřený a dal se na něm rozběhnout linux a aby měl nabíjení přes usb-c.

Díky za rady.

V Datartu mají Lenovo, které by splňovalo požadavky. Ale tento model, podle dostupnosti na jiných shopech, už asi končí, tak nepočítej, že tam ještě bude třeba za týden.

Odkaz na příspěvek
Před 15 minutami, Petr.siska napsal(a):

V Datartu mají Lenovo, které by splňovalo požadavky. Ale tento model, podle dostupnosti na jiných shopech, už asi končí, tak nepočítej, že tam ještě bude třeba za týden.

Lenovo mě jako první také napadlo, ale ty nemají USB-C nabíjení a zrovna za tenké bych je taky nepovažoval 😅

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, milanfon napsal(a):

Lenovo mě jako první také napadlo, ale ty nemají USB-C nabíjení a zrovna za tenké bych je taky nepovažoval 😅

Tohle napájení přes usbC má, tedy alespoň to tvrdí text i fotografie :D. A při omezeném rozpočtu se často musí něco obětovat, ale těch 1,7 cm se mi nejeví jako extra tloušťka.

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Petr.siska napsal(a):

Tohle napájení přes usbC má, tedy alespoň to tvrdí text i fotografie :D. A při omezeném rozpočtu se často musí něco obětovat, ale těch 1,7 cm se mi nejeví jako extra tloušťka.

Ale jako jinak to není tak hrozné a dle jeho specifikací asi jediná volba bych řekl :D

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...