Jump to content

AMD Ryzen 5000 Series

Recommended Posts

Před 27 minutami, westikkrystof napsal(a):

Co jsem koukal na Alzu, lidi objednávají, jak na běžícím páse...

Ale je tam ten rozdíl, že aspoň u toho Ryzen 5 a 7 ty CPU mají skladem. Otázka jak dlouho bo kolik jich mají celkem....

Nicméně diametrální rozdíl oproti NVidia a jejich RTX 3000 grafikám...což mne celkem navnadilo na nové RX 6000 od AMD...ASi půjdu do komba AMD CPU + AMD GPU

Editoval(a) Argo37
Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 18 minutami, Argo37 napsal(a):

Ale je tam ten rozdíl, že aspoň u toho Ryzen 5 a 7 ty CPU mají skladem. Otázka jak dlouho bo kolik jich mají celkem....

Nicméně diametrální rozdíl oproti NVidia a jejich RTX 3000 grafikám...což mne celkem navnadilo na nové RX 6000 od AMD...ASi půjdu do komba AMD CPU + AMD GPU

No nevím, aby to s grafikami AMD nebylo podobné, jako s nvidii. Obecně je teď po výkonných grafikách hlad.

Odkaz na příspěvek
Před 20 minutami, Argo37 napsal(a):

v datakome dnes predanych 30ks 5600X za hodinu , vsetky modely co mali vypredali.

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď
  • Create New...