Jump to content
BranoMate

Nová kategória

17 Příspěvků k tomuto tématu

Ahojte, Milan, neviem začo som dostal upozornenie, ale mal by som jeden nápad, ktorý som na tejto stránke nevidel.

Kategória by sa mohla volať recenzie alebo odporúčania, pretože vidím, že tú ľudia recenzujú mikrofóny, či rôzne stránky. Čo myslíte, môžem túto kategóriu založiť?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Taky mě to napadlo a možná to udělám. Zase na druhou stranu to lidé můžou dávat do kategorie, kam daná recenze zapadá a dát k tomu tag "recenze". 

To upozornění bylo za gramatiku. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte, Milan, neviem začo som dostal upozornenie, ale mal by som jeden nápad, ktorý som na tejto stránke nevidel.

Kategória by sa mohla volať recenzie alebo odporúčania, pretože vidím, že tú ľudia recenzujú mikrofóny, či rôzne stránky. Čo myslíte, môžem túto kategóriu založiť?

Taky mě to napadlo a možná to udělám. Zase na druhou stranu to lidé můžou dávat do kategorie, kam daná recenze zapadá a dát k tomu tag "recenze". 

To upozornění bylo za gramatiku. 

​Taky mě to napadlo, ale nakonec jsem to nenavrhl, protože to lidi mohou psát do těch jednotlivých rubrik. Ono to jsou vždy recenze jen v uvozovkách. Aspoň se tím jednotlivé rubriky oživí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Mr.Skuda napsal(a):

Dej to tam!

o co prvního se mám pokusit, předem říkám slohy jsou má slabina :D Malwarebytes, Avast, Razer Cortex, Evga XOC, MSI afterburner,... Možná můžu porovnat Windows 10 a Windows 7

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 5 minutami, Romantus97 napsal(a):

o co prvního se mám pokusit, předem říkám slohy jsou má slabina :D Malwarebytes, Avast, Razer Cortex, Evga XOC, MSI afterburner,... Možná můžu porovnat Windows 10 a Windows 7

Už se těším, asi Malwarebytes, EVGA XOC, Cortex

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Just now, Romantus97 napsal(a):

na tu morseovku? :D

co? BTW W10 a W7 nemá smysl porovnávat, všichni víme, že 7 je lepší

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 16 minutami, Romantus97 napsal(a):

Se podívej, co tady všechno napsal @jirkasta. Myslíš si, že bys nemohl dělat recenze na SW? :D Snad tady už i nějaká je :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 10 minutami, Mr.Skuda napsal(a):

Morseovku jsem 3 roky nepoužíval, nemůže to být česky?

ne, morseovku taky už moc neumím :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 minutou, Romantus97 napsal(a):

Je to tam! Byl jsem línej to šifrovat :D

jojo, už vím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen