Jump to content

Recommended Posts

Před 2 hodinami, Martin Slezák napsal(a):

https://www.czc.cz/204096,197359,178163,198450,191550,213726,191710,221665,177052,208676,204214,205213,203109/kody nedávno jsem sem dával počítač a byl zhodnocen ne zrovna kladně.

Postavil jsem ho tedy znova s nějakýma úpravama. Rád bych nějaké zhodnocení,tipy

Nestav ho na skylake. Je to škoda. Se zdrojem nemám zkušenost. Jinak snad dobrý.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 14 hodinami, case cz napsal(a):

Já bych tam nedával ten chladič k čemu na ryzen stačí boxák https://www.czc.cz/219330,208515,180052,110330,223347,183782,216071,204355/kody

Tak to jo, ale s tím by šel CPU přiměnřeně taktovat, dále ta tvoje sestava nemám nejlepší SSD, přidal bych 3stovky a koupil Adata SU-800 a místo toho Zalmanu tam hodit něco jako SPC Regnum RG1,když se držíš těch 850Kč, a cena kvůli SSD/SSD+case by šla srazit na GPU

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 9 hodinami, Mr. Skuda napsal(a):

Tak to jo, ale s tím by šel CPU přiměnřeně taktovat, dále ta tvoje sestava nemám nejlepší SSD, přidal bych 3stovky a koupil Adata SU-800 a místo toho Zalmanu tam hodit něco jako SPC Regnum RG1,když se držíš těch 850Kč, a cena kvůli SSD/SSD+case by šla srazit na GPU

1. nevíš jestli bude taktovat a jestli ano tak amd tak málo vytaktuješ že ti na to stačí boxák ano to ssd tam klidně muže být od adaty a proč ubírat na gpu když je to nejsilnější 1060 a ta zalman case je určitě lepší než její polská konkurence nic proti nim ale já té case nemám co vytknou jestli ty máš máš možnost já ale už jsem se set kal s 4 ks a nic na ně za ty peníze nemůžu říct airflou, materiály. provedení, .atd

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 5. 12. 2017 at 15:56, case cz napsal(a):

1. nevíš jestli bude taktovat a jestli ano tak amd tak málo vytaktuješ že ti na to stačí boxák ano to ssd tam klidně muže být od adaty a proč ubírat na gpu když je to nejsilnější 1060 a ta zalman case je určitě lepší než její polská konkurence nic proti nim ale já té case nemám co vytknou jestli ty máš máš možnost já ale už jsem se set kal s 4 ks a nic na ně za ty peníze nemůžu říct airflou, materiály. provedení, .atd

No, já měl z1, viděl jsem další 2,case drnčí a hlučí, plech se prohýbá a je zbytečné vyhdodit víc za kartu, kdyži pod cenou máš modely s dost dobrými, chladiči, mimochodem, píše se "airflow". U SSD jde hlavně o rychlost a dlouhou výdrž, SU800 má více méně obojí

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Mr. Skuda napsal(a):

No, já měl z1, viděl jsem další 2,case drnčí a hlučí, plech se prohýbá a je zbytečné vyhdodit víc za kartu, kdyži pod cenou máš modely s dost dobrými, chladiči, mimochodem, píše se "airflow". U SSD jde hlavně o rychlost a dlouhou výdrž, SU800 má více méně obojí

https://www.czc.cz/219330,208515,110330,223347,183782,216071,191710,197806/kody Tak hle si to představuješ? K těm aurus kartám, nemají vůbec špatné chladiče a za svou cenu nabízí bez konkurenční výkon 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 39 minutami, Mr. Skuda napsal(a):

Gdyž je to GTX1060-6GB tak to je stejný čip -_-

GTX 1060 6GB je modelově vždycky stejný čip s GTX 1060 6GB, ale od GTX 1060 3GB se liší.

Možná jenom nechápu, na co reaguješ.

Editoval(a) Barendol
Dodatek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 1 hodinou, Barendol napsal(a):

GTX 1060 6GB je modelově vždycky stejný čip s GTX 1060 6GB, ale od GTX 1060 3GB se liší.

Možná jenom nechápu, na co reaguješ.

To vím, mají i méně CU, proto píšu to 6gb a reaguji na to, jak @case cz píše že Gigabyte AORUS mají za svou cenu bezkonkurenční výkon a ano Aourus jsou supr chladiče, ale mají a) stejný čip jako ostatní 1060 6gb b) jejich cena je o něco vyšší, když o tisíc měně tu je Gainward chladič, který taky není špatný

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 6 hodinami, Mr. Skuda napsal(a):

To vím, mají i méně CU, proto píšu to 6gb a reaguji na to, jak @case cz píše že Gigabyte AORUS mají za svou cenu bezkonkurenční výkon a ano Aourus jsou supr chladiče, ale mají a) stejný čip jako ostatní 1060 6gb b) jejich cena je o něco vyšší, když o tisíc měně tu je Gainward chladič, který taky není špatný

3GB verze má o 128 CUDA jader méně jak 6GB verze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
On 16. 12. 2017 at 18:24, milanfon napsal(a):

3GB verze má o 128 CUDA jader méně jak 6GB verze.

To vím, ale proč to teď zmiňuješ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 43 minutami, Mr. Skuda napsal(a):

To vím, ale proč to teď zmiňuješ?

Asi pro doplnění, už nevím proč. Nejspíš proto, že nahoře je od tebe skrytý příspěvek, ve kterém říkáš, že je to stejný čip. Jinak CU je definice u AMD a ne u nVidide, i přestože to vlastně znamená 128 stream procesorů. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ano, tam jsem ale psal, že když je to 1060 6gb stejný čip, proto za tím to 6gb bylo, hlavně jsem to smazal kvůli když s Ge, holt jsem 3 dny nespal

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 2 minutami, Mr. Skuda napsal(a):

...holt jsem 3 dny nespal

Perník? :D To by nebylo milý, teď kvůli němu naboural řidič tramvaj za 60 mg :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemusel to být perník, mohly to být obyč. Léky.... Anebo extáze :D

Editoval(a) Mr. Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.