Jump to content

Recommended Posts

zdravím, včera se díky mé neopatrnosti podařilo šroubovákem poškodit dva spoje v levém horním rohu u konektoru na zcela nové desce, chci se zeptat (MSI B450 TOMAHAWK MAX - AMD B450), usb, zvuk funguje, nevím tedy, jak je na tom ps2, každopádně deska se tváří, že jede, ovšem chci se zeptat, zda-li mi doporučujete si jí nechat? a co by tyto spoje mohly ovlivnit

IMG_20200729_165533[1].jpg

IMG_20200729_165525[1].jpg

IMG_20200729_165515[1].jpg

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

napisem to po lopate, ak chces ojebat obchod alebo nejakeho neznaleho chudaka hura do toho. jednoducho charakter, ak si si svojou sprostostou sposobil skodu, je to len tvoja chyba a otazka ci si ju mas nechat tu vobec nema co robit. takato doska nema ani tretinovu cenu co pochybujem ze by si ju pustil za takych podmienok.

Editoval(a) Division2 Ubisoft
  • Souhlasím 3

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Pokud deska jede, tak bych si ji nechal. Byť funkční, tak s jakýmkoliv škrábancem na spoji či uraženými součástkami má menší hodnotu. Navíc vrácením prodejci se zavazuješ, že je ve zcela stejném technickém stavu jako jsi ji kupoval a pokud pak zjistí,  že je tam nějaké poškození, lze to vyhodnotit i jako pokus o podvod. 

Podle fotky se domnívám, že byly uraženy rezistory poblíž integrovaného obvodu pro bios flash (FLASHB1). Tedy funkce flashnuti biosu skrze usb nejspíš bude to, co nebude fungovat. 

  • Like 1
  • Souhlasím 1

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Pokud by ses chtěl desky zbavit, tak na Bazoši(?) jsem viděl inzerát od lidí, co odkupujou nefunkční nebo poškozený komponenty. Ale je to o domluvě, a taky se může stát, že nebudou mít s ohledem na rozsah poškození zájem.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

×
×
  • Create New...