Jump to content

Recommended Posts

Nazdar, práve som doinštaloval Windows. Narazil som na video "Testujeme a porovnáváme antiviry - Který nejméně zatěžuje počítač a nejlépe vás ochrání?".

Vybral som si AVG, ale...

Zaujíma ma, ako vypnúť Windows defender tak, aby som neskončil tak, aby mi "nežral" výkon Defender a AVG dokopy. Any help?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích
Před 7 minutami, Pepe napsal(a):

Nazdar, práve som doinštaloval Windows. Narazil som na video "Testujeme a porovnáváme antiviry - Který nejméně zatěžuje počítač a nejlépe vás ochrání?".

Vybral som si AVG, ale...

Zaujíma ma, ako vypnúť Windows defender tak, aby som neskončil tak, aby mi "nežral" výkon Defender a AVG dokopy. Any help?

Pokud nenavštěvuješ podezřelé stránky a nestahuješ potencionálně závadný obsah, tak ti stačí jen ten Windows Defender (on v podstatě stačí na vše).

Jinak návod zde: https://www.windowscentral.com/how-permanently-disable-windows-defender-windows-10

Editoval(a) Petr.siska

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 32 minutami, Petr.siska napsal(a):

Pokud nenavštěvuješ podezřelé stránky a nestahuješ potencionálně závadný obsah, tak ti stačí jen ten Windows Defender (on v podstatě stačí na vše).

Jinak návod zde: https://www.windowscentral.com/how-permanently-disable-windows-defender-windows-10

Dovolím si nesouhlasit.

Používal jsem dlouho, ale několikrát jsem řešil různé nákazy systému proniklé bez povšimnutí.

Nedávno po napadení hackery nejdříve PC, pak emailu po té všech účtů propojených s emailem jsem pořídil Norton 360 a snad to bude lepší. Podstatně častěji upozorňuje na podezřelé stránky a soubory.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď

• Create New...