Jump to content
jirkasta

Mikrofon Connect IT REC

17 Příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, zakoupil jsem mikrofon od Connect IT - https://www.czc.cz/connect-it-rec/207495/produkt a můžu ho doporučit naprosto všem. Je bez šumu, krásně zní, k balení dostanete i stabilní stojánek a za cenu kolem 300 Kč je to naprosto úžasné. Jediné, co bych tomu vytkl je špatné podání některých hlásek zblízka, což je ale u takové cenové relace pochopitelné. Spolu s Realtekem se dá potlačit šum na nulu (při nahrávání se zobrazí vodorovná linka, pokud zrovna nemluvíte). Realtek vám navíc potlačí i hrající reproduktory na pozadí a to i díky tomu, že je mikrofon směrový, takže při případném hraní nikdo nebude slyšet ozvěnu, díky které nejeden hráč musel přesedlat na sluchátka. Pokud chcete levný mikrofon bez šumu s dobrým zvukem, myslím, že to je velmi dobrá volba.

Editoval(a) jirkasta
  • Souhlasím 3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatních sítích

Možná by stálo za to udělat nějaké menší video nebo audio záznam pro to, aby si lidi mohli udělat představu jak dobře to zní. Jedná část třeba úplně bez úprav. Přece jen to že je beze šumu je sice hezké, ale moc ti to nepomůže když to bude znít jak na záchodě..

• Like 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Možná by stálo za to udělat nějaké menší video nebo audio záznam pro to, aby si lidi mohli udělat představu jak dobře to zní. Jedná část třeba úplně bez úprav. Přece jen to že je beze šumu je sice hezké, ale moc ti to nepomůže když to bude znít jak na záchodě..

​Jestli si na to někdy vzpomenu, tak to dodám, každopádně teď mám lepší objekty zájmu s novým PC :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Musím uznat, zvuk opravdu parádní. Jen mně vyjíždí ze stativu až na konec mikrofonu, kde je nestabilní a když je ve stojánku dlouho, vypadne úplně :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Parádní zvuk.. stále.. dokud to neuslyším tak nevím... přece jen mám srovnání s behringer c1-u kterej teď používám a považuju za velice krásnej zvuk..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Dangel s ohledem na cenu. ten Behringer stojí skoro 5x jak toto, nemůžeš se divit, že bude lepší

Editoval(a) Mr.Skuda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 20 hodinami, Mr.Skuda napsal(a):

@Dangel s ohledem na cenu. ten Behringer stojí skoro 5x jak toto, nemůžeš se divit, že bude lepší

No jo 5x větší cena.. To sice jo, ale stejně by mě to zajímalo na porovnání :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Před 11 hodinami, Romantus97 napsal(a):

Mohl by mi zde odložit voice test? Zrovna o něm přemýšlím...

Youtube? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Harrysek tam jsem se koukal, nikde nic (jen recenze, spíše kladné), nikoho z těch recenzantů neznám... Vás sice jo, ale i tak ho bych si ho rád poslechl...

Beztak jsi byl na videu :D takže tvůj hlas známe (až tak hrozně si nedopadl :D mohlo být hůř, jinak pozor na efekt "mrtvých rukou")

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Romantus97 Ono zrovna tyhle věci typu AudioTechnika, natáčení a celkově YouTube/ Twitch related celkem baví, bohužel je to věc, která by nejspíš neměla tak velké pokrytí publika..

Měl jsem i nápad na srovnání Webkamer (to je třeba věc, kterou když najdeš, tak je strašně zprasená nebo ve špatných podmínkách, málo do hloubky a tak.. ale nikdo to nezaplatí xD

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Akorát nevím, jak to nastavit tak, aby to snímalo zvuk opravdu ze všech vzdáleností stejně, jestli to vůbec jde. Když se do toho snažím něco zazpívat a je to rockovější, tak máš tendence se u toho hýbat a ten zvuk je pak nesourodý :D 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ke komentování se musíte přihlásit nebo si vytvořit účet

K zanechání komentáře musíte být člen

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet v naší komunitě.

Zaregistrovat se

Přihlásit se

Už máte účet? Přihlašte se zde.

Přihlásit se teď